Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, duke marrë vëmendjen e fansave me paraqitjet atraktive.

Njëlloj Martini ka vepruar edhe në fotografitë e fundit, që ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

Foto: Angela Martini/Instagram

Ajo ka pozuar e veshur me një fustan blu të shkurtër, paksa të hapur te pjesa e dekoltesë, ndërsa ka marrë poza të ndryshme.

“Bërë nga Shkodra”, shkroi ajo në mbishkrimin e fotografisë, duke cituar kështu me krenari rrënjët e saj shqiptare nga qyteti verior i Shqipërisë.

Foto: Angela Martini/Instagram

Angela përndryshe jeton prej vitesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, e lumtur në krahët e bashkëshortit të saj, Dragos Savulescu.

Foto: Angela Martini/Instagram

Ajo gjendet pranë fansave të saj përmes rrjeteve sociale, ku nuk heziton të ndajë me ta edhe gjëra të ndryshme nga jeta e saj private. /Telegrafi/

Foto: Angela Martini/Instagram