Samanta Karavella është emër shumë i dashur për publikun.

Këngëtarja shqiptare në rrjetet sociale është mjaft aktive, ndërsa në llogarinë e saj personale, Instagram numëron mbi 500 mijë ndjekës. E njëjta nuk ngurron që për fansat e saj të shpërndajë imazhe dhe video të ndryshme.

View this post on Instagram

@fashionnova #ad

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial) on Mar 17, 2019 at 4:53am PDT

Bukuroshja jonë së fundmi ka treguar dukjen e saj natyrale teksa shfaqet tërësisht pa makijazh, dhe në këtë fotografi të saj pëlqimet dhe komentet pozitive kanë qenë të shumta.

Zeshkania po vazhdon të jetë aktive edhe në muzikë e cila ka paralajmëruar projekte të reja që do t’i sjellë në ditët në vijim.

“Ku ma le”, është një prej realizimeve më të fundit të Samantës që u mirëprit nga fansat e saj. /Telegrafi/

Samanta Karavella pa makijazh(Foto:Instagram)