LAJMI I FUNDIT:

Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të “Versace”

Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të “Versace”

Dua Lipa nuk mund të ngopet me pamjen e saj seksi me veshjet e koleksionit “Dua Lipa x Versace” të cilën ajo promovoi në klipin e saj të ri “Dance The Night”.

Reklama

Duke publikuar disa fotografi në Instagram të enjten, këngëtarja shqiptare kishte veshur setin elegant me material të kaltër-metalik, i cili kishte një prerje në mes.

Koordinoja blu e shkëlqyeshme përbëhet nga një minifund dhe një xhaketë e ngushtë e prerë të cilën ajo e mbante të mbyllur, shkruan DailyMail.

“Do të jetoj në këtë dy pjesë të kromit blu deri në njoftimin e mëtejshëm”, shkroi ajo në mbishkrimin e fotografive.

“Dance The Night” do të shfaqet në kolonën zanore të filmit komedi të shumëpritur “Barbie”, ku luan Margot Robbie në rolin e kukullës ikonike, Mattel.

Me një stil prapaskenash jashtë mase, klipi muzikor fillon me Dua Lipën që mbërrin në shesh-xhirim në shi, e veshur me veshjen e saj të çmuar që ajo e ka dizajnuar bashkë me stilisten Donatella Versace.

Ajo më pas ndryshon pamjen dhe nga një kombinim blu i kromit, shfaqet me një mini fund dhe bluzë të shkurtuar për pjesën tjetër të videos muzikore – e cila u publikua javën e kaluar.

Por me postimin e saj në Instagram, ajo u jep 88.2 milionë fansave dhe ndjekësve të saj një vështrim nga afër të dy pjesëve të mrekullueshme.

Lipa dhe Versace punuan ngushtë për të dizajnuar koleksionin e femrave Versace High Summer ‘La Vacanza’.

Pas javësh bisedimesh dhe promovimi, koleksioni i ri debutoi në Kanë të Francës të martën, më 23 maj, gjatë Festivalit të Filmit në Kanë.

Koleksioni u vu në dispozicion në dyqan dhe në sajtin Versace.com menjëherë pas shfaqjes, sipas Billboard.

Vetëm tre ditë më vonë, kënga e saj “Dance The Night” debutoi së bashku me klipin e saj elektrizues. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Magazina
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Magazina
Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Si rrallë herë, Zayn Malik publikon foto të vajzës së tij në rrjetet sociale

Magazina
Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Beniada vë në plan të parë figurën e admiruar në pozat e reja

Magazina
Bebe Rexha pozon për kopertinën e revistës

Bebe Rexha pozon për kopertinën e revistës "Elle Brasil", flet edhe për emigrimin nga Shqipëria në Amerikë

Magazina
Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Jetuan për disa vite në Zelandën e Re, Vesa Luma dhe Big Basta rikthehen përfundimisht në Shqipëri

Magazina
Kalo në kategori