LAJMI I FUNDIT:

Dua Lipa publikon këngën e re “Dance The Night”

Dua Lipa publikon këngën e re “Dance The Night”
Foto: Screenshot/YouTube

Dua Lipa ka publikuar këngën e saj të re “Dance The Night”, e cila i paraprin filmit të Greta Gerwig, “Barbie”.

Reklama

Kënga u realizua nga Mark Ronson, Andrew Wyatt si dhe Picard Brothers me një video mjaft të veçantë.

Artistja shqiptare po ashtu është shfaqur si një ‘barbie’ e vërtetë me paraqitje e një vallëzim tejet sensual.

Foto: Screenshot/YouTube

“Barbie” del në kinema të premten, më 21 korrik, dhe kolona zanore del në të njëjtën ditë.

Kontribuues të tjerë në kolonën zanore përfshijnë:Tame Impala, Ice Spice dhe Haim.

Publikohet traileri i filmit "Barbie"
Lexo po ashtu Publikohet traileri i filmit "Barbie"

“Dance the Night” u shkrua nga Lipa, Wyatt, Caroline Ailin dhe Mark Ronson.

Foto: Screenshot/YouTube

Dua Lipa do të shfaqet në “Barbie”, së bashku me Margot Robbie, Ryan Gosling, Issa Rae, Simu Liu, Michael Cera, Kate McKinnon, John Cena dhe shumë të tjerë.

Albumi i dytë në studio i këngëtares, “Future Nostalgia”, u publikua në vitin 2020. Së fundmi ajo ka bashkëpunuar me Calvin Harris dhe Young Thug në “Potion”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Thuhet se lidhja e Leonardo DiCaprios me Vittoria Ceretti po bëhet serioze

Magazina
Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley

Luiz Ejlli realizon 'cover'-in për këngën e Elvis Presley "Can't help falling in love"

Magazina
Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Kanye West shkel ligjin italian kundër terrorizmit duke mbajtur vazhdimisht maskë në fytyrë, mund të dënohet me gjobë

Magazina
Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Noizy pas ngjarjeve në veri: Zot mos na provo, por nëse duhet jemi gjithmonë gati

Magazina
Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Efi zbulon se nuk ka më miqësi me Luizin dhe Kiarën: Nuk dua të flas më për këtë pjesë

Magazina
Kalo në kategori