Dua Lipa dhe Paris Hilton janë yje shumë të popullarizuara, secila në fushën e vet, ndërsa kur bëhen bashkë padyshim që marrin vëmendjen e fansave.

Këngëtarja shqiptare dhe amerikania e pasur janë bërë bashkë këtë fundjavë duke bërë disa poza të përbashkëta.

View this post on Instagram

That’s hot. @parishilton

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on Dec 15, 2018 at 9:17am PST

Fotografitë e realizuara, ato i kanë shpërndarë nëpër profilet respektive në rrjetet sociale.

Lajmet për DUA LIPA Lajmet për DUA LIPA

Në këtë takim të nivelit të yjeve, Dua është shfaqur me një veshje interesante me ngjyra në pjesën e sipërme, teksa në pjesën e poshtme kishte zgjedhur xhinse.

Ndërkohë, biondja e famshme amerikane dukej elegante, e veshur me një fustan të zi.

Vëmendje kanë marrë edhe vëthët e 23-vjeçares si edhe vështrimet që i kanë ndarë me bionden 37-vjeçare.

“Atraktive”, ka shkruar Dua në përshkrimin e fotografive që i ka publikuar në Instagram.

Derisa Hilton e ka publikuar edhe një video të përbashkët me këngëtaren shqiptare. /Telegrafi/