LAJMI I FUNDIT:

Dua Lipa në shëtitje me vjehrrën Yolanda Hadid, duket mjaft sportive dhe në top formë

Dua Lipa në shëtitje me vjehrrën Yolanda Hadid, duket mjaft sportive dhe në top formë

Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është rikthyer në Shtetet e Bashkuara të Amerikës pas qëndrimit disa mujor në Londër.

Reklama

Ajo u pa duke shijuar një shëtitje relaksuese me vjehrrën e saj, Yolanda Hadid në New York të mërkurën.

Krijuesja e hitit “New Rules”, 24 vjeçare, tregoi trupin e saj të tonifikuar e veshur mjaft sportive, shkruan DailyMail.

Dua kishte të veshura një palë pantallona të shkurtra xhinse, të zbërthyera te pjesa e belit.

Këngëtarja gjithashtu kishte veshur një palë çorape ‘Gucci’, dhe disa stoli prej ari në qafë.

Ndërkohë, Yolanda, 56 vjeçare, dukej gjithashtu mjaft sportive me geta dhe një bluzë.

Nëna e supermodelave Bella dhe Gigi Hadid e përfundoi pamjen e saj me një palë atlete të markës “Nike” dhe një kapele bejsbolli në kokë.

Dua dhe Yolanda u panë së bashku duke shkuar më pas në një sallon ondulimi.

Më vonë gjatë ditës, Dua shijoi një seancë përkëdhelëse në sallonin e bukurisë që ajo e vizitoi bashkë me vjehrrën e saj.

Ndërkohë, pas atyre iu bashkua edhe Anwar i cili u fotografua gjithashtu i veshur mjaft sportiv teksa drejtohej për tek e dashura e tij.

Dua përndryshe është duke shijuar suksesin e projektit të saj më të fundit muzikor “Hallucinate”, e cila është ndër këngët më të pëlqyera të albumit të saj të fundit “Future Nostalgia”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora duket 'e zjarrtë' që në mëngjes me një paraqitje atraktive pas mbarimit të stërvitjes në Sydney

Rita Ora duket 'e zjarrtë' që në mëngjes me një paraqitje atraktive pas mbarimit të stërvitjes në Sydney

Magazina
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Luana tërheqëse me kostum larjeje

Luana tërheqëse me kostum larjeje

Magazina
Leonardo DiCaprio mundohet të mos vihet re në Londër, teksa fshihet pas një maske dhe kapeleje të zezë

Leonardo DiCaprio mundohet të mos vihet re në Londër, teksa fshihet pas një maske dhe kapeleje të zezë

Magazina
U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

U përfolën për një projekt filmik, Luizi dhe Olta ndajnë pamjet e para teksa punojnë bashkë

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Kalo në kategori