LAJMI I FUNDIT:

Dua Lipa impresionon me paraqitjen elegante në “Women In Entertainment 2023”

Dua Lipa impresionon me paraqitjen elegante në “Women In Entertainment 2023”

Mbrëmja gala “Women In Entertainment 2023”, e organizuar nga The Hollywood Reporter u mbajt të enjten, më 7 dhjetor, në Hotelin e “Beverly Hills” në Los Angeles.

Dua Lipa impresionoi publikun në tapetin e kuq e veshur me një fustan të zi pa bretela me një të çarë pranë ijës, shkruan DailyMail.

Fustani i saj, të cilin e kombinoi me çorape të zeza dhe taka me rripa, kishte një detaj si rrip në pjesën e qafës.

Dua Lipa në “Women In Entertainment 2023” (Foto: Michael Kovac/The Hollywood Reporter via Getty Images)

28-vjeçarja shqiptaro-britanike, e cila e përfundoi pamjen me një makijazh glamuroz që përfshinte blush dhe buzëkuq me shkëlqim, u pa edhe duke treguar tatuazhet e saj delikate ndërsa ecën në tapetin e kuq, duke përfshirë një zemër me tela me gjemba, një palmë dhe të tjera.

Në tapetin e kuq, Dua Lipa foli për gazetaren e The Hollywood Reporter, ku tha se ndihej shumë me fat që ishte atje dhe shprehu admirimin e saj për artisten Adele, e cila gjithashtu ishte prezente.

Dua Lipa në “Women In Entertainment 2023” (Foto: Araya Doheny/FilmMagic)

Ndërkohë, në skenë, ajo dukej mahnitëse teksa fliste para të pranishmëve në mbrëmjen gala.

Ky event, të cilin e organizoi revista The Hollywood Reporter në Beverly Hills Hotel në Los Angeles të enjten në mëngjes, ka pasur shumë të ftuar dhe prezantues të njohur, duke përfshirë yje si: Camila Cabello, Billie Lourd dhe Lily Gladstone.

Dua Lipa në “Women In Entertainment 2023” (Foto: Araya Doheny/FilmMagic)

Dua, e cila ka fituar tri çmime Grammy, shkëlqeu krahas kolegëve të saj në një event që nderon gratë në industrinë e muzikës/modës dhe aktrimit dhe nënvizon kontributin e tyre të jashtëzakonshëm. /Telegrafi/

Dua Lipa në “Women In Entertainment 2023” (Foto: Araya Doheny/FilmMagic)

Dua Lipa në “Women In Entertainment 2023” (Foto: Araya Doheny/FilmMagic)

Dua Lipa në “Women In Entertainment 2023” (Foto: Matt Winkelmeyer/The Hollywood Reporter via Getty Images)

LOS ANGELES, CALIFORNIA – DECEMBER 07: Dua Lipa speaks onstage during The Hollywood Reporter’s Women in Entertainment 2023 at The Beverly Hills Hotel on December 07, 2023 in Los Angeles, California. (Photo by Stefanie Keenan/The Hollywood Reporter via Getty Images)

Dua Lipa në “Women In Entertainment 2023” (Foto: Stefanie Keenan/The Hollywood Reporter via Getty Images)

Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Kalo në kategori