Këngëtarja Dua Lipa dha një koncert fantastik mbrëmjen e djeshme në Madrid që i përket turneut të saj “Future Nostalgia” dhe për disa orë ka qenë në qendër të vëmendjes.

Megjithatë, ajo që askush nuk e priste është ajo që ndodhi pas koncertit, pasi u pa duke u larguar nga vendi e shoqëruar nga aktori spanjoll Aron Piper, i famshëm për rolin e tij në serialin e Netflix, “Elite”.

Së bashku vazhduan festën në një klub nate në Madrid, gjersa u panë duke vallëzuar e përkëdhelur me njëri-tjetrin.

Pavarësisht se Dua Lipa është një yll shumë i përfolur në muzikë, e vërteta është se Aron Piper ngre më shumë pasion brenda industrisë muzikore amerikane.

Dua Lipa fotografohet pranë një mashkulli të panjohur gjatë pushimeve të saj në Itali Dua Lipa fotografohet pranë një mashkulli të panjohur gjatë pushimeve të saj në Itali
Reklama

Për më tepër, në tetorin e vitit të kaluar, ai ka qenë i komentuar për një romancë dashurie me Miley Cyrus.

Reklama

Kjo pasi shkëmbeu disa mesazhe në rrjete sociale e madje ia dedikoi edhe një bluzë ku shkruante: “Të dua Miley Cyrus”.

Foto: Screenshot/Instagram

Një dekadë më parë, do të ishte e paimagjinueshme të shihje një aktor të ri spanjoll të takohej ose të bashkëvepronte me dy prej artistëve më të famshme në planet. Sot, Netflix e ka bërë këtë të mundur.

Sidoqoftë, do mbetet të shihet në vijim se si qëndron e vërteta mes tyre. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Twitter