0Shares

Dua Lipa e ka nisur vitin 2017 në mënyrën më të mirë të mundshme. Ajo ka fituar dy çmime në European Border Breaker Awards.

Këngëtarja shqiptare në saje të hitit “Blow Your Mind” ka fituar çmimin European Borders Breaker Award dhe People Choice Award, transmeton Telegrafi.

Kështu së paku ka pohuar përmes një mesazhi në llogarinë personale në Instagram këngëtarja shqiptare.

“Çfarë fillimi për vitin 2017! Faleminderit të dashurit e mi për votat e juaja dhe mbështetjen tuaj! Faleminderit juve Festivali i çmimeve Evropiane për çmimin më të mirë të fillimit të vitit dhe falënderim te veçantë edhe për ekipin tim që çdoherë më bëjnë të ndjehem si në shtëpi kur gjendemi shumë larg dhe arrijmë të bëjmë çdo shfaqje apo udhëtim të paharrueshëm! Po ndjehem shumë me fat”, ka shkruar Dua në Instagram.

Kujtojmë se ditë më parë Dua publikoi kripin e ri në bashkëpunim me Sean Paul, ‘No Lie’. /Telegrafi/

What a start to 2017!! Thank you @ebba_awards for my European Borders Breaker Award and Peoples Choice Award!! Thank you my loves for voting for me and always havin my back! Thank you European Festival Awards for my Best Newcomer of the year award and for this a special thank you goes to my team and my band @williambowerman @mattycarroll87 @statsstatsstats for always making me feel at home when we're so far away and making every show and trip we do together so unforgettable! What a wonderful evening. Feeling very lucky 💫💫💫💫💫💫

A photo posted by DUA LIPA (@dualipa) on Jan 11, 2017 at 3:29pm PST

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)