LAJMI I FUNDIT:

Drita prezanton fanellat e reja në bashkëpunim me aktorët e Teatrit të Gjilanit

Drita prezanton fanellat e reja në bashkëpunim me aktorët e Teatrit të Gjilanit

Drita ka prezantuar fanellat e reja për sezonin 2022/23.

Reklama

Skuadra gjilanase kishte startuar në kampionat me fanellat e vjetra, por në xhiron e dytë ndaj Dukagjinit do të luaj me të rejat.

Prezantimi i fanellave të reja nga skuadra gjilanase ka qenë shumë i veçantë pasi e kanë bërë në bashkëpunim me aktorët e njohur të teatrit të qytetit në Gjilan.

Ernest Zymberi, Artan Selimi dhe Kushtrim Qerimi kanë prezantuar fanellat e reja, derisa në videon e publikuar nga Drita janë prezent edhe të gjithë futbollistët.

Drita në sezonin e ri do të ketë tre palë fanella, të kaltërtën si të parën, të bardhën si të dytën dhe fanellën e tretë e cila është ngjyrë e zezë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Al Khelaifi i kundërpërgjigjet Messit: Me gjithë respektin, por ne jemi një klub francez

Al Khelaifi i kundërpërgjigjet Messit: Me gjithë respektin, por ne jemi një klub francez

Ligue 1
Shënoi dhe asistoi në rikthimin spektakolar të Barçës, por Cancelo me kritika të ashpra ndaj vetës: Kam bërë ndeshje të keqe

Shënoi dhe asistoi në rikthimin spektakolar të Barçës, por Cancelo me kritika të ashpra ndaj vetës: Kam bërë ndeshje të keqe

La Liga
Bayerni planifikon shkarkimin e Tuchel, identifikon zëvendësuesin e tij

Bayerni planifikon shkarkimin e Tuchel, identifikon zëvendësuesin e tij

La Liga
Marcus Rashford bën aksident me makinën e tij, kjo është gjendja e tij

Marcus Rashford bën aksident me makinën e tij, kjo është gjendja e tij

Premier League
Tifozët ofenduan gruan e Jamie Vardyt - ai shënon dhe shkon feston para tyre

Tifozët ofenduan gruan e Jamie Vardyt - ai shënon dhe shkon feston para tyre

Ligat tjera
Bruno Fernandes hoqi dorë nga çmimi si ‘Lojtar i ndeshjes’ – ai ia dhuroi Evansit që kishte paraqitjen e 200-të me Man Utd

Bruno Fernandes hoqi dorë nga çmimi si ‘Lojtar i ndeshjes’ – ai ia dhuroi Evansit që kishte paraqitjen e 200-të me Man Utd

Premier League
Kalo në kategori