LAJMI I FUNDIT:

U braktis nga e dashura para koncertit, Drake i dhuron një fansi afro 50 mijë euro si ngushëllim

U braktis nga e dashura para koncertit, Drake i dhuron një fansi afro 50 mijë euro si ngushëllim

Drake bëri atë që mundi për të ndihmuar një fans të kapërcejë një ndarje gjatë një koncerti të fundit në Miami.

Reperi është aktualisht në turneun e tij “It’s All a Blur” dhe një ndalesë së fundmi në Qendrën Kaseya, shtëpia e Miami Heat, trajtoi një fans me me 50,000 dollarë (47,521.75 euro) pasi ai mori pjesë në koncert pas një ndarje me të dashurën.

Gjithçka ndodhi kur fansi mbajti një tabelë që tërhoqi vëmendjen e Drake.

Foto: Getty

“Më pëlqen ajo shenjë”, tha Drake ndërsa iu drejtua turmës, sipas një videoje të filmuar nga fansat në mediat sociale.

“Kjo është një shenjë e mirë për të zgjedhur sonte. Zakonisht unë do të bëj diçka të mirë për një zonjë. Dhuroi një çantë ose disa të tilla”, tha reperi fillimisht.

“Por vëllai im këtu, tha: “Kam shpenzuar të gjitha kursimet e mia duke blerë bileta për mua dhe ish-in tim”.

Foto: Twitter

Shenja, e cila i referohej dy titujve të albumit të Drake tërhoqi vëmendjen e reperit.

“Pra, ajo nuk do të vijë me ju sonte? Në shfaqjen e Drake ? Çfarë nuk shkon me të?”, tha ai.

Të gjitha lajmet nga Drake
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Drake

Këngëtari më pas zbuloi se kishte në plan ta bënte burrin të ndihej më mirë duke i bërë një dhuratë prej 50,000 dollarësh.

Nuk është hera e parë që Drake i bën një dhuratë luksoze një fansi gjatë turneut.

Foto: Getty

Ai shpërndau çanta luksoze nga “Chanel” dhe “Hermes” dhe i premtoi një çifti të porsamartuar se do të paguante për fluturimin e muajit të mjaltit për në Bahamas.

Drake jo vetëm që jep rregullisht dhurata ekstravagante gjatë shfaqjeve të tij, por edhe i merr ato. Muajin e kaluar, ai tregoi se sa e duan fansat e tij duke postuar një foto pranë të gjitha sutjenave që i janë hedhur në drejtim të turneut të tij “It’s All a Blur”.

Të mërkurën, më 6 shtator, këngëtarja postoi një foto në Instagram ku e tregonte atë duke qëndruar përballë një koleksioni sutjenash që ishin renditur në rreshta. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Një tjetër ish-partner i Sara Gjordenit futet në Big Brother?

Magazina
Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Ndërpret emisionin me një telefonatë - Stresi thotë se i beson grimerit shqiptar, i cili hodhi akuza të rënda kundrejt Meriton Mjekiqit

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt - Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt - Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

Magazina
Ciara tregon trupin e jashtëzakonshëm 10 javë pas lindjes, në “SAG Awards 2024”

Ciara tregon trupin e jashtëzakonshëm 10 javë pas lindjes, në “SAG Awards 2024”

Magazina
Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother Vip Albania

Magazina
Kalo në kategori