LAJMI I FUNDIT:

Donald Trump shpërndau pica për mbështetësit në një bar-lokal në Iowa

Donald Trump shpërndau pica për mbështetësit në një bar-lokal në Iowa
Reklama

Ish-presidenti amerikan dhe kandidati aktual republikan, Donald Trump u shfaq në një bar-lokal në Iowa.

Trump përshëndeti mbështetësit, të cilët e duartrokitën dhe shpërndau pica falas.


Disa arritën të fotografonin pranë ish-presidentit ndërsa ai ia plotësoi dëshirën një gruaje dhe i firmosi bluzën.

Situata u monitorua nga afër nga sigurimi i tij, por ai me sa duket ishte i sigurt pasi u gjend mes më shumë se 100 mbështetësve të tij.

Zgjedhjet presidenciale në SHBA do të mbahen vitin e ardhshëm. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Fun
Skena tronditëse në Valencia: Një vajzë shëtit një të ri me zinxhir dhe ai sillet si një qen i llastuar

Skena tronditëse në Valencia: Një vajzë shëtit një të ri me zinxhir dhe ai sillet si një qen i llastuar

Fun
Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Profesori filmohet duke bërë seks me studenten (Video, +18)

Fun
Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Baba Vanga parashikoi se në vitin 2024 do të bëhet një atentat ndaj Putinit

Interesante
Kjo grua ka 26 pemë Krishtlindjesh në shtëpinë e saj: I duhen tre muaj për t'i dekoruar sipas shijes së saj

Kjo grua ka 26 pemë Krishtlindjesh në shtëpinë e saj: I duhen tre muaj për t'i dekoruar sipas shijes së saj

Fun
Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Burri nga Gjermania shet monedhën 2 euroshe për 99 mijë

Interesante
Kalo në kategori