LAJMI I FUNDIT:

DINOSTAR dhe CINEBOT nga 2 marsi në ‘CineStar Megaplex! Atraksioni më i madh i kinemasë në regjion

DINOSTAR dhe CINEBOT nga 2 marsi në ‘CineStar Megaplex! Atraksioni më i madh i kinemasë në regjion

Kinemaja më e madhe në Kosovë patjetër që duhet të ketë edhe atraksionet më të mëdha…

Pasi sollëm në Kosovë ScreenX, 4DX, Gold Class, Ultimate by Dolby Atmos, 15 salla, Event center dhe Birthday party rooms të gjitha në një vend, ndoshta keni menduar se kjo kinema nuk mund të shkojë më lart. Por kjo kinema ka sjellur diçka që nuk e kishim menduar kurrë se ishte e mundur!

CineStar Megaplex po instalon Dinosaur 17 metra dhe rrobot 5 metra në holl!

DinoStar dhe CineBot do të jenë statujat më të mëdha në Kosovë me siguri dhe më gjerë. Ata erdhën!

Shtëpia e tyre është CineStar Megaplex në Prishtina Mall.

Titanët tanë janë shumë të mëdhenjë, po edhe shumë të dashur, sepse i adhurojnë fëmijët. DinoStar dhe Cinebot i duan filmat, në fakt ata janë edhe yje filmash, dhe gjithashtu pëlqjenë të hanë popcorn.

Disa nga karakteristikat e tyre janë:

DINOSTAR është 17 metra, dhe peshon 3 ton. Ai gjithashtu është lëvizës, hapja dhe myllja e gojës sinkronizohen me zërin. Sytë, koka dhe kthetrat e tij lëvizin, ka frymëmarrje me stomak dhe e lëkundë bishtin. Do ta ndjeni me të vërtetë!

CINEBOT, karakteri më ikonik, rrobot 5 metra. Ky titan ju jep ndjesinë e forcës, me trup prej hekuri. Cinebot përcaktohet nga karakteri i tij i fortë moral dhe pothuajse gjithmonë portretizohet si heroi kryesor i rrobotëve.

Përveç kësaj, ne kemi edhe më shumë risi për ju. Së bashku me DinoStar ju mund të shijoni edhe Dino Menu, dhe të koleksiononi dinosaurët e vegjël.

Mbledhi të gjithë! Merr Dino Menu dhe shijoje së bashku me T Rex, Stego, Toro, Ankylo, Spino duke i shtuar në koleksionin tuaj, dhe ejani në CineStar ti shijojmë së bashku filmat!

Që të bindeni për ta, dhe ti perjetoni të gjitha këto, ata ju presin nga 2 Mars në CineStar.

Ejani dhe vizitojini dhe ndani përshtypjet tuaja me ne në rrjete sociale. Njoftoni të gjithë, dhe ejani së bashku!

Në trend Magazina

Më shumë

"Më shumë nuk ka vend" - Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj

Magazina
Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale, Dea Mishel tregon gjendjen përmes një fotografie

Magazina
“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

“Besi dhe Xhensila kanë pasuri të jashtëzakonshme, po ndahen për ta fshehur, Ilir Meta përfshihet këtu”, avokati i njohur befason me deklaratën

Magazina

"Prindërit e Bardhit nuk duan bërllogun që lanë të tjerët, nuk je e denjë" - Sara Gjordeni me përgjigje epike për ndjekësin

Magazina
Një mama si e Leon Dajakut, fansat habiten me pamjes e saj

Një mama si e Leon Dajakut, fansat habiten me pamjes e saj

Magazina
Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Spekulime për shtatzëni: Bora Zemani me duar në bark u përgjigjet komentuesve

Magazina
Kalo në kategori