LAJMI I FUNDIT:

Diddy me dedikim prekës për ish-partneren e tij, Kim Porter në përvjetorin e dytë të vdekjes

Diddy me dedikim prekës për ish-partneren e tij, Kim Porter në përvjetorin e dytë të vdekjes
Foto: Business Insider

Sean ‘Diddy’ Combs deklaroi dashurinë e tij të pavdekshme ndaj Kim Porter, ndërsa bëri homazhe për ish-partneren në dy vjetorin e vdekjes.

Reklama

Diddy, 51 vjeç, postoi disa fotografi të ish-gruas, me të cilën ishte për më shumë se dhjetë vite dhe kanë së bashku katër fëmijë.

Në imazhet që ka ndarë në rrjetet sociale, ata duken një familje e lumtur dhe e kompletuar përfshirë këtu edhe fëmijët e tyre.

View this post on Instagram

A post shared by Diddy (@diddy)

“Mbretëresha Kim Porter, e pazëvendësueshme. Të dua përgjithmonë”, ka qenë mbishkrimi i fotografive.

Reperi gjithashtu ndau një tjetër fotografi bardh e zi të gruas së tij ku shfaqet me fustan të bardhë.

“Më mungon dhe do të më mungojë gjithmonë”, ka shkruar ai.

Kim vdiq më 15 nëntor të vitit 2018 në moshën 48 vjeçare nga ‘disa komplikime që lidhen me pneumoni’.

View this post on Instagram

A post shared by Diddy (@diddy)

Ajo u shoqërua me Diddyn prej vitit 1994 deri në 2007.

Çifti kishin tre fëmijë së bashku, djalin Christian, 22 vjeç dhe vajzat binjake D’Lila Star dhe Jessie James, 13 vjeçe.

Artisti amerikan po ashtu adoptoi djalin e Kim, Quincy nga lidhja e saj me aktorin Al B. Sure !. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Diddy (@diddy)

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Magazina
Kalo në kategori