LAJMI I FUNDIT:

DiCaprio dhe 24 të dashurat e tij (Foto)

DiCaprio dhe 24 të dashurat e tij (Foto)

Leonardo DiCaprio është një prej yjeve më të mëdha hollivudiane, ndërsa ai është i njohur edhe si një hamshor i vërtetë.

Reklama

Lista e të dashurave të tij është shumë e gjatë. Aktualisht thuhet se 41-vjeçari është në lidhje me modelen e Victoria’s Secret, Nina Adgal.

DiCaprio dhe Agdal çift perfekt
Lexo po ashtu DiCaprio dhe Agdal çift perfekt

Revista Glamour ka përzgjedhur 25 të dashurat e aktorit, ndërsa Telegrafi jua sjell ato përmes fotografive. /Telegrafi/

Kate Winslet
Kate Winslet

Gisele Bundchen
Gisele Bundchen

Bar Refaeli
Bar Refaeli

Naomi Campbell
Naomi Campbell

Emma Miller
Emma Miller

Blake Lively
Blake Lively

Alyce Crawford
Alyce Crawford

Erin Heatherton
Erin Heatherton

Rihanna
Rihanna

Nina Agdal
Nina Agdal

Madalina Ghenea
Madalina Ghenea

Kelly Rohrbach
Kelly Rohrbach

Toni Garrn
Toni Garrn

Ashley Roberts
Ashley Roberts

Lauren Hutton
Lauren Hutton

Anne Vyalitsyna
Anne Vyalitsyna

Kristen Zang
Kristen Zang

Claire Danes
Claire Danes

Helena Christensen
Helena Christensen

Eva Herzigova
Eva Herzigova

Bijou Phillips
Bijou Phillips

Amber Valletta
Amber Valletta

Bridget Hall
Bridget Hall

Brittany Daniel
Brittany Daniel

Në trend Magazina

Më shumë
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Nicole Scherzinger mbulohet me gjak dhe shpërthen në lot gjatë performancës në West End

Magazina
Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet fotografoheh dorë për dore teksa largohen nga festa e ditëlindjes së Rosalias në Paris

Magazina
Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Selena Gomez merr vëmendje me një tjetër paraqitje gjatë qëndrimit në Paris

Magazina
Kalo në kategori