Dhurata Dora ka qenë ndër mysafirët e shumtë nga lista e personaliteteve të njohura në dasmën e Big Bang.

Ajo ka pozuar para fotografit Norik Uka dhe duket e mrekullueshme në njërën prej fotografive të publikuara në rrjetet sociale.

Për dukjen e Dhuratës është kujdesur Blerina Rugova. Në ndërkohë, ajo ka publikuar edhe video dhe fotografi të tjera nga atmosfera dhe argëtimi në dasmë.

View this post on Instagram

Little black dress🖤

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on Oct 6, 2019 at 4:03am PDT

Arbër Gjikolli (i njohur me emrin artistik Big Bang) është autor i hiteve më të madhe të muzikës shqiptare në vitet e fundit.

Martohet producenti i njohur Big Bang Martohet producenti i njohur Big Bang

Dhurata Dora (Foto: Instagram/dhuratadora)

Ai është producent i hitit më të madh të Dhuratës në bashkëpunim me Soolking, “Zemër”, që ka kaluar shifrën prej 300 milionë shikimesh në YouTube. /Telegrafi/