T’i mendosh lojtarët në një talent tjetër, është diçka që mund të ju habisë – por ata në të vërtetë e kanë atë më shumë si hobi.

Lojtarë të skuadrave të ndryshme kanë zbuluar kohë pas kohë talentet e tyre të fshehura, e me disa prej tyre edhe mund të befasoheni.

Disa janë rep-artistë, profesor e muzikantë, mirëpo disa prej tyre dinë të bëjnë edhe magji e të merren me kripto valuta.

Më poshtë keni të futbollistët që kanë nga një talent tjetër, përveç futbollit:

David Luiz – Magjistar

Alisson Becker – Këngëtar dhe kitarist

Hal Robson-Kanu – Biznesmen me krypto valuta

Andrey Arshavin – Stilist i modës

Memphis Depay – Reper

Daniel Agger – Artist tatuazhesh

Petr Cech – Baterist

Juan Mata – Piano

Ivan Perisic – volejbollist i plazhit

Harry Kane – Golfist. /Telegrafi/