“John Wick: Chapter 3 – Parabellum” është vazhdimi i tretë i filmave për vrasësin legjendar John Wick, për të cilin është vënë një shpërblim në vlerë prej 14 milionë eurosh.

Halle Berry është një nga yjet që janë pjesë e filmit të ri, ndërsa ajo është përkushtuar jashtëzakonisht shumë për realizimin e skenave aksion duke i përfshirë ato me armë.

Të gjitha lajmet nga Halle Berry Të gjitha lajmet nga Halle Berry

Në një video të shpërndarë në internet, aktorja shihet teksa gjuan me armë gjatë përgatitjeve për skenat e vështira filmike.

Në filmin e ri, Halle Berry luan rolin e Sofias, një vrasëse dhe një mikeshë e afërt e John Wick.

“John Wick: Chapter 3 – Parabellum” do të vijë premierë edhe në kinemanë Cineplexx, ndërsa për shkak të interesimit të madh, premiera e të enjtes (16 maj) do të jepet në 10 orare. /Telegrafi/