LAJMI I FUNDIT:

Denis Suarez: Nuk jam i lumtur te Barcelona

Denis Suarez: Nuk jam i lumtur te Barcelona

Mesfushori i Barcelonës, Denis Suarez, ka shprehur pakënaqësinë me situatën e tij te klubi katalanas

Talenti 24 vjeçar shënoi dy gola në start të sezonit, në Kupën e Mbretit.

Por, ai është i pakënaqur me minutazhin që i është dhënë, që është sa gjysma në raport me këtë kohë sezonin e kaluar.

Dhe, ai është i lidhur me kalim te Chelsea ose Napoli.

Ernesto Valverde

“Trajneri ka thënë se ndeshja ndaj Leonesas ishte një test ëpr ata që nuk luajnë rregullisht, kështu që ne do të shohim të shtunën nëse e kam tejkaluar testin.

“Unë punoj që të luaj, nëse nuk luaj do të shohim. Nuk jam i kënaqur, sepse nuk po luaj dhe kjo është ajo që dua, që të luaj”, deklaroi Denis Suarez.

Barcelona i shkon Espanyolit në atë që është kryendeshja e kësaj jave në La Liga. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Tre emra në listën e Bayernit për ta zëvendësuar Tuchelin - njëri do t'iu shokojë

Tre emra në listën e Bayernit për ta zëvendësuar Tuchelin - njëri do t'iu shokojë

Bundesliga
E kryer: Nuk është më në planet e tij, Ancelotti i kërkon Perezit ta largojë lojtarin nga Real Madridi

E kryer: Nuk është më në planet e tij, Ancelotti i kërkon Perezit ta largojë lojtarin nga Real Madridi

La Liga
Zbulohet lojtari që do të jetë fytyra e PSG-së pas largimit të Mbappes në verë

Zbulohet lojtari që do të jetë fytyra e PSG-së pas largimit të Mbappes në verë

Ligue 1
Top 15 klubet që fitojnë më së shumti para nga shitja e biletave: Barcelona, kampione e padiskutueshme - Reali i katërti

Top 15 klubet që fitojnë më së shumti para nga shitja e biletave: Barcelona, kampione e padiskutueshme - Reali i katërti

Ndërkombëtare
Zidane i gatshëm të marrë menjëherë drejtimin e gjigantit evropian nëse shkarkohet trajneri i tyre

Zidane i gatshëm të marrë menjëherë drejtimin e gjigantit evropian nëse shkarkohet trajneri i tyre

Bundesliga
Napoli 1-1 Barcelona, vlerësimet e futbollistëve: Rrahmani ndër më të mirët në ndeshje, Lewandowski me notën më të lartë

Napoli 1-1 Barcelona, vlerësimet e futbollistëve: Rrahmani ndër më të mirët në ndeshje, Lewandowski me notën më të lartë

Liga e Kampionëve
Kalo në kategori