Demi Rose vazhdimisht merr vëmendjen e fansave të saj përmes fotografive që i publikon në rrjetet sociale.

Ajo numëron afro nëntë milionë ndjekës në Instagram, të cilën presin me kërshëri imazhet e reja që i poston.

View this post on Instagram

Cleo 🖤 #24

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on Apr 16, 2019 at 5:53pm PDT

Bukuroshja ka kohë që i ka mbushur 24 vjet, mirëpo këto ditë e ka organizuar një festë për të shënuar këtë ditë.

Të gjitha lajmet nga Demi Rose Të gjitha lajmet nga Demi Rose

Me këtë rast, Demi ka zgjedhur të vishet si mbretëresha e famshme egjiptiane, Kleopatra dhe ka mahnitur.

Demi Rose (Foto: Instagram/demirosemawby)

Në ndërkohë, gjatë të mërkurës, ajo e ka publikuar një video nga pishina, në të cilën është shfaqur me bikini duke vënë në pah figurën trupore. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Love my new hair by @inanchlondon @hsnuzun 😍

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on Apr 17, 2019 at 9:09am PDT