LAJMI I FUNDIT:

David Dreshaj dhe Blero sjellin këngën e re “Ta dija”

David Dreshaj dhe Blero sjellin këngën e re “Ta dija”

David Dreshaj dhe Blero kanë publikuar ditën e sotme (e diel) projektin e ri muzikor.

“Ta dija” mban titullin kënga, të cilën e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale.


Teksti është shkruar nga Gesko, Gashi, David Dreshaj dhe Engli Versal (Yoo Engli) dhe me producim po ashtu nga ky i fundit.

Foto: Screenshot/YouTube

Vihja melodia gjithashtu u realizua nga të njëjtit me miksim dhe masterizim nga Robert Bilbilov.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Videoja u mundësua nga SmartMotion me protagoniste në klip modelen Katerina Gjokola.

Foto: Screenshot/YouTube

Ky është projekti i parë i Bleros që pas daljes nga shtëpia më e famshme në Kosovë, Big Brother VIP.

Ai mori vëmendje të madhe gjatë kohës sa ishte brenda për shkak të lojës dhe mënyrës se si u shfaq. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Time Magazine shënon historinë e grave shqiptare: Nga refugjatja Sherife Luta më 1999, në yllin ndërkombëtar Dua Lipa

Lavdije Rexhepi
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision:

Hisen Berisha 'ngacmon' Adelina Ismailin në emision: "Ushtrinë time do ta bëj" ma ke kushtuar mua, sepse po e bëja ushtrinë në atë kohë

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina
Xhuli: Në Kosovë nuk do të bëhet më luftë, por nëse bëhet Vedati do të ikë përsëri - ai është 'Komandant Bllaca'

Xhuli: Në Kosovë nuk do të bëhet më luftë, por nëse bëhet Vedati do të ikë përsëri - ai është 'Komandant Bllaca'

Magazina
Tuna reagon e revoltuar: Alamet burra - gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemegjinj

Tuna reagon e revoltuar: Alamet burra - gjysma dhunues e vrasës, gjysma thashethemegjinj

Magazina
Kalo në kategori