LAJMI I FUNDIT:

Daniel Craig shuan spekulimet duke konfirmuar se ky është filmi i fundit ku e luan James Bondin

Daniel Craig shuan spekulimet duke konfirmuar se ky është filmi i fundit ku e luan James Bondin
Daniel Craig (Foto: Mark Sagliocco/Getty Images for The Museum of Modern Art/Guliver)

Daniel Craig ka konfirmuar edhe një herë se filmi i radhës për James Bondin do të jetë i fundit për të në rolin ikonik. Në këtë mënyrë, ai i ka heshtur thashethemet se nuk është i gatshëm që të largohet nga filmat për agjentin sekret.

Pas pritjes pesëvjeçare, aktori anglez do të kthehet në rolin e ‘007’ në “No Time To Die” që është filmi i pestë në të cilin e luan agjentin sekret.

Ishte raportuar se 52-vjeçaari është duke menduar që ta barazojë rekordin e Sean Conneryt, i cili e ka luajtur Bondin në gjashtë filma.


Daniel Craig (Foto: Mark Sagliocco/Getty Images for The Museum of Modern Art/Guliver)

Mirëpo, gjatë pjesëmarrjes në emisionin amerikan, Saturday Night Live, ai i ka hedhur poshtë të gjitha spekulimet.

“Ky film i ardhshëm për James Bondin, do të jetë i fundit për mua. Mirëpo, do të jetë një nga më të mirët. Sepse e kemi angazhuar Phoebe Waller-Bridge nga Fleabag që të më ndihmojë me një pjesë të dialogut”, ka deklaruar Craig. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard

Magazina
Melinda Ademi ndan fotografi të mrekullueshme në bikini, teksa njofton për publikimin e këngës së re

Melinda Ademi ndan fotografi të mrekullueshme në bikini, teksa njofton për publikimin e këngës së re

Magazina
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
Kendall Jenner mahnit me paraqitjen në bikini të kuqe gjatë pushimeve

Kendall Jenner mahnit me paraqitjen në bikini të kuqe gjatë pushimeve

Magazina
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina

"Mirë se vjen në Kosovë" - Bebe Rexha pritet nga presidentja Osmani

Magazina
Kalo në kategori