LAJMI I FUNDIT:

Dallimet ndërmjet yjeve që u janë nënshtruar ndërhyrjeve estetike dhe atyre që kanë qëndruar natyrale

Dallimet ndërmjet yjeve që u janë nënshtruar ndërhyrjeve estetike dhe atyre që kanë qëndruar natyrale
13. Melania Trump dhe Jennifer Connelly (të lindura në vitin 1970)

Nëse mund të hedhim një vështrim mbi portretet e Julia Roberts dhe Pamela Anderson, vështirë e besojmë se ato janë në të njëjtën moshë.

Julia kurrë nuk iu ka nënshtruar ndonjë kirurgjie plastike, ndërsa Pamela është mjaft fanse e estetikës.


Natyrisht, është në dorën e tyre që të bëjnë çfarë të duan me pamjen e tyre, por është interesante të krahasohen njerëzit që nuk kanë frikë nga plakja me njerëz që do të bëjnë gjithçka për të shmangur këto ndryshime.

Shtatë filmat që janë përshtatur më së miri nga librat
Lexo po ashtu Shtatë filmat që janë përshtatur më së miri nga librat

Bright Side vendosi të krahasojë yjet e së njëjtës moshë, duke bërë krahasimin e natyrales me artificialen.

Në fotot e majta, ju do të gjeni yjet që i janë nënshtruar ndërhyrjeve plastike, dhe në fotot në të djathtë janë të famshmit që u janë shmangur metodave të tilla. /Telegrafi/

19. Renée Zellweger dhe Christy Turlington (të lindura në vitin 1969)

18. Donatella Versace dhe Judy Davis (të lindura në vitin 1955)

17. Daryl Hannah dhe Julianne Moore (të lindura në vitin 1960)

16. Carla Bruni dhe Maria Bello (të lindura në vitin 1967)

15. Tara Reid dhe Kate Winslet (të lindura në vitin 1975)

14. Uma Thurman dhe Rachel Weisz (të lindura në vitin 1970)

13. Melania Trump dhe Jennifer Connelly (të lindura në vitin 1970)

12. Courteney Cox dhe Michelle Fairley (të lindura në vitin 1964)

11. Kim Basinger dhe Isabel Huppert (të lindura në vitin 1953)

10. Melanie Griffith dhe Gladys Portugues (të lindura në vitin 1957)

9. Emmanuelle Béart dhe Ingeborga Dapkūnaitė (të lindura në vitin 1963)

8. Pamela Anderson dhe Julia Roberts (të lindura në vitin 1967)

7. Jessica Lange dhe Meryl Streep (të lindura në vitin 1949)

6. Priscilla Presley dhe Helen Mirren (të lindura në vitin 1945)

5. Sandra Bullock dhe Monica Bellucci (të lindura në vitin 1964)

4. Cindy Crawford dhe Salma Hayek (të lindura në vitin 1966)

3. Madonna dhe Sharon Stone (të lindura në vitin 1958)

2. Tori Spelling dhe Heidi Klum (të lindura në vitin 1973)

1. Megan Fox dhe Alexandra Daddario (të lindura në vitin 1986)

Në trend Magazina

Më shumë
Fejohet vajza e Bekim Jasharit, bashkë me të fejuarin vizituan varret e Hamëz dhe Feride Jasharit

Fejohet vajza e Bekim Jasharit, bashkë me të fejuarin vizituan varret e Hamëz dhe Feride Jasharit

Magazina

"Nuk bëj 'sehire', por e kam magjinë", aktorja shqiptare e filmave për të rritur provokon me pozat në deti

Magazina
Meghan Markle bëhet xheloze, i kërkon një gruaje të mos pozojë për foto pranë Princit Harry

Meghan Markle bëhet xheloze, i kërkon një gruaje të mos pozojë për foto pranë Princit Harry

Magazina
Loredana dhe sulmuesi i Dortmundit e çojnë lidhjen një hap më tutje? Ky detaj bëri lëmsh të gjithë

Loredana dhe sulmuesi i Dortmundit e çojnë lidhjen një hap më tutje? Ky detaj bëri lëmsh të gjithë

Magazina
“E dashuroj, e adhuroj, ia kreh flokët” – Meritoni tregon sa i dashuruar është me Ilnisën

“E dashuroj, e adhuroj, ia kreh flokët” – Meritoni tregon sa i dashuruar është me Ilnisën

Magazina
Melinda Ademi me vallëzim provokues me hitin e Gjikos

Melinda Ademi me vallëzim provokues me hitin e Gjikos

Magazina
Kalo në kategori