Nëse mund të hedhim një vështrim mbi portretet e Julia Roberts dhe Pamela Anderson, vështirë e besojmë se ato janë në të njëjtën moshë.

Julia kurrë nuk iu ka nënshtruar ndonjë kirurgjie plastike, ndërsa Pamela është mjaft fanse e estetikës.

Natyrisht, është në dorën e tyre që të bëjnë çfarë të duan me pamjen e tyre, por është interesante të krahasohen njerëzit që nuk kanë frikë nga plakja me njerëz që do të bëjnë gjithçka për të shmangur këto ndryshime.

Shtatë filmat që janë përshtatur më së miri nga librat Shtatë filmat që janë përshtatur më së miri nga librat

Bright Side vendosi të krahasojë yjet e së njëjtës moshë, duke bërë krahasimin e natyrales me artificialen.

Në fotot e majta, ju do të gjeni yjet që i janë nënshtruar ndërhyrjeve plastike, dhe në fotot në të djathtë janë të famshmit që u janë shmangur metodave të tilla. /Telegrafi/

Reklama
Reklama

19. Renée Zellweger dhe Christy Turlington (të lindura në vitin 1969)

18. Donatella Versace dhe Judy Davis (të lindura në vitin 1955)

17. Daryl Hannah dhe Julianne Moore (të lindura në vitin 1960)

16. Carla Bruni dhe Maria Bello (të lindura në vitin 1967)

15. Tara Reid dhe Kate Winslet (të lindura në vitin 1975)

14. Uma Thurman dhe Rachel Weisz (të lindura në vitin 1970)

13. Melania Trump dhe Jennifer Connelly (të lindura në vitin 1970)

12. Courteney Cox dhe Michelle Fairley (të lindura në vitin 1964)

11. Kim Basinger dhe Isabel Huppert (të lindura në vitin 1953)

Reklama

10. Melanie Griffith dhe Gladys Portugues (të lindura në vitin 1957)

9. Emmanuelle Béart dhe Ingeborga Dapkūnaitė (të lindura në vitin 1963)

Reklama

8. Pamela Anderson dhe Julia Roberts (të lindura në vitin 1967)

7. Jessica Lange dhe Meryl Streep (të lindura në vitin 1949)

6. Priscilla Presley dhe Helen Mirren (të lindura në vitin 1945)

5. Sandra Bullock dhe Monica Bellucci (të lindura në vitin 1964)

4. Cindy Crawford dhe Salma Hayek (të lindura në vitin 1966)

3. Madonna dhe Sharon Stone (të lindura në vitin 1958)

2. Tori Spelling dhe Heidi Klum (të lindura në vitin 1973)

Reklama

1. Megan Fox dhe Alexandra Daddario (të lindura në vitin 1986)