LAJMI I FUNDIT:

Craig konfirmon largimin nga Bondi: Dikush tjetër duhet ta vazhdojë këtë projekt

Craig konfirmon largimin nga Bondi: Dikush tjetër duhet ta vazhdojë këtë projekt
Daniel Craig (Foto: Jerod Harris/Getty Images/Guliver)

Daniel Craig ka konfirmuar se paraqitja e tij në filmin “No Time To Die” do të jetë e fundit, në të cilin ai do ta portretizojë karakterin ikonik, James Bond.

Reklama

Aktori është shprehur i lumtur që e kishte nënshkruar marrëveshjen e fundit për ta luajtur edhe një herë agjentin sekret para se të tërhiqej nga ky rol.

“Dikush tjetër duhet ta vazhdojë këtë projekt. Ka qenë punë e vështirë dhe kemi pasur një bashkëpunim të jashtëzakonshëm”.

Daniel Craig Foto: Jemal Countess/Getty Images for Audi Canada/Guliver)

“Ajo që më ka motivuar më së shumti është fakti se me disa njerëz në filma kam punuar për 30 vite”, ka deklaruar Craig.

Pasuria e Daniel Craig është rritur dukshëm falë rolit të James Bondit
Lexo po ashtu Pasuria e Daniel Craig është rritur dukshëm falë rolit të James Bondit

Ndryshe, ai do të përfitojë 25 milionë dollarë amerikanë për këtë rol, ndërsa deri më tani ka luajtur edhe katër filma të tjerë për Bondin, “Casino Royale”, “Skyfall”, “Spectre” dhe “Quantum od Solace”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina
Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Magazina
Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Pas shpërnguljes në ShBA, Messi zbulon dëshirën e vetme familjare të parealizuar: Një vajzë nga Antonella

Magazina

"O Sa Mirë" nis së shpejti audicionet, një ish-aktor nga "Portokalli" dhe një ish-miss shprehin interesim për të qenë pjesë e tij

Magazina
Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Presidentja Osmani dhe Zotëriu i Parë duken elegantë gjatë paraqitjes së tyre të përbashkët në New York

Magazina
ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

ATK-ja vendos detyrime tatimore ndaj këngëtarit Sinan Vllasaliu, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me mbi 24 mijë euro

Magazina
Kalo në kategori