Çiljeta Xhilaga është në përgatitje të projektit të ri muzikor, të cilin do ta sjellë së shpejti.

Këngëtarja është duke bashkëpunuar me Alar Band për realizimin e këngës së re.

Njëherësh, është duke u përgatitur edhe videoklipi që do të jetë shumë veror.

Ka kohë që këngëtarja dhe grupi e kanë paralajmëruar këngën e re përmes rrjeteve sociale.

Lajmet për Çiljetën Lajmet për Çiljetën

Ata kanë publikuar video nga prapaskenat e xhirimeve, si edhe fotografi nga përgatitja e klipit.

Kënga mban titullin “Bonbone” dhe do të lansohet së shpejti, ka bërë të ditur Çiljeta.

Për anën vizuale është angazhuar produksioni ProVideo Albania, ndërsa klipi tashmë është xhiruar. /Telegrafi/