0Shares

Shoferi i moshuar që po voziste nëpër Parramatta të Sydney, është nxjerrë përjashta nga një çiklist që u përplas për veturën e tij.

Pas një zënke fizike, drejtuesi i makinës që kishte këmishë të shqyer, është tërhequr zvarrë nëpër asfalt, duke marrë lëndime të konsiderueshme në bark, transmeton Telegrafi.

Më poshtë mund të shihni momentin rrëqethës, kur i riu u konfrontua me të dhe më pas u largua në drejtim të panjohur.

Forcat e rendit kanë nisur hetime, ndërsa po kërkojnë ndihmën e të gjithëve për të bërë identifikimin e tij. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)