LAJMI I FUNDIT:

Ciara bën postim emocional për luftën Izrael-Hamas: Është zemërthyese ajo që po shohim

Ciara bën postim emocional për luftën Izrael-Hamas: Është zemërthyese ajo që po shohim

Ciara ndau mendimet e saj për luftën Izrael-Hamas të shtunën.

Këngëtarja, 37 vjeçe, hyri në Instagram për të diskutuar për konfliktin e vazhdueshëm në Lindjen e Mesme dhe shprehu ngushëllimet e saj për familjet e qindra jetëve të humbura.

Ajo i bashkohet shumë të famshmëve që kanë ndarë reagimet e tyre për masakrën e vazhdueshme ose kanë ripostuar postimet e të tjerëve mbi këtë temë, e cila ka qenë një burim polemikash në komunitetin e argëtimit mes pikëpamjeve të ndryshme.

Foto: Getty Images

“Ndërsa vura kokën në jastëk për të fjetur mbrëmë, kisha një zemër të rënduar dhe sytë e mbushur me lot”, filloi ajo në një postim që e ndau gjithashtu në X, i njohur më parë si Twitter.

“Të shohësh se çfarë po ndodh në Izrael është me të vërtetë zemërthyese. Unë kurrë nuk do ta kuptoj dikë që sulmon me keqdashje njerëz të pafajshëm”, vazhdoi shkrimin e saj krijuesja e hiti të “Body Party”.

“Nuk mund ta imagjinoj ndjenjën e familjeve apo prindërve që po humbasin të dashurit e tyre. Zemra ime është me të gjithë ata që po ndikohen nga ajo që po ndodh. Unë jam me ju dhe të gjitha jetët e tjera të pafajshme që po preken nga njerëz kaq mizorë me zemër”, tha ajo.

Në të njëjtën ditë, ylli ndau gjithashtu një foto ku shihet me barkun e rrumbullakosur për të informuar fansat për shtatzëninë e saj.

Në foto, ajo dukej rrezatuese dhe shkëlqyese teksa tregonte pamjen e saj pa grim.

Të gjitha lajmet nga Ciara
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Ciara

Në gusht, ajo hyri në Instagram për të njoftuar lajmin emocionues që ajo dhe bashkëshorti i saj, Russell Wilson, po presin një tjetër pushim.

Çifti prej shumë vitesh janë prindër të vajzës Sienna, gjashtë vjeç dhe djalit Win, tre vjeç.

Ciara gjithashtu ka një djalë të quajtur Future Zahir Wilburn, nëntë vjeç, me ish-in e saj, Future. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Lotina publikon çastet e ëmbla që po kalon me Mozzikun

Lotina publikon çastet e ëmbla që po kalon me Mozzikun

Magazina
Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Mes spekulimeve për ndarje, Bes Kallaku bën postimin që emocionoi të gjithë

Magazina
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Magazina
Parisienët shprehin shqetësimin për veshjen e Bianca Censorit, mes pretendimeve që burri Kanye West po e kontrollon atë

Parisienët shprehin shqetësimin për veshjen e Bianca Censorit, mes pretendimeve që burri Kanye West po e kontrollon atë

Magazina

"Mos më kërko, të të them lamtumirë", Xhensila thumbon Besin me këngën e re?

Magazina
Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Georgina tregoi se çfarë i dhuroi djalit të Ronaldos për ditëlindjen e tij, pati reagime nga njerëzit: Ai duket i zemëruar

Magazina
Kalo në kategori