Ai u pa duke u mbajtur për dore me legjendën e muzikës Cher, 76 vjeçe, pas një darke romantike në Malibu të enjten mbrëma.

Por ka më shumë për të ditur për ‘djalin e ri’ të Cherit, 36-vjeçarin Alexander Edwards, një ekzekutiv i një shtëpie diskografike ‘Def Jam’, i cili ka qenë në lidhje më parë edhe me yllin Amber Rose, shkruan DailyMail.

Alexander e tradhtoi në mënyrë famëkeqe ish-modelen Amber, 39 vjeçe, me të paktën 12 femra të tjera ndërsa ishin bashkë. Ata kanë një djalë së bashku.

Ai është gjithashtu nënkryetar i departamentit të artistëve dhe repertorit të kompanisë muzikore ‘Def Jam’, i cili ka në menaxhim artistë si: Rihanna, Justin Bieber, 2 Chainz, DMX dhe Jhene Aiko.

Reklama
Reklama

Me prejardhje nga Oakland, Kaliforni, Alexander lindi në vitin 1986 dhe dikur u shfaq në një episod të “Keeping Up With The Kardashians”.

Amber dhe Alexander ishin në një lidhje romantike që nga viti 2018, por gjërat u përkeqësuan verën e kaluar.
Në gusht ajo adresoi në Instagram ankesat e saj në një deklaratë që filloi me: “Jam lodhur duke u mashtruar dhe të turpërohem prapa skenave”.

“Të 12 nga të gjitha budallaqet (ato që unë i di se ka ndoshta më shumë) mund ta kenë atë”, vazhdoi ajo. “Të gjitha e dinit shumë se ai ishte në një lidhje me një dhe të gjitha vendosët ta fyeni atë gjithsesi. I pashë të gjitha mesazhet. Të gjitha e dinit mirë, por nuk më keni borxh ndonjë besnikëri, kështu që sido që të jetë…”.

Reklama
Reklama

Rose vazhdoi të thoshte se ‘mungesa e besnikërisë dhe mosrespektit’ nga Edwards ishte ‘qesharake’ dhe se ajo ishte ‘e mbaruar’.

Disa ditë pas deklaratës së saj publike, ai hyri në Instagram live me DJ Big Von ku rrëfeu se kishte tradhtuar dhe tha se edhe pse ai ‘e donte’, tradhtia ishte ‘natyra e tij e vërtetë’.

“Mendova: ‘O Zot më kapi’”, tha ai për mendimet e tij pasi pa postimin e saj. “Unë jam kapur më parë, e dini çfarë po them? Dhe ajo sapo kishte mjaftuar, padyshim”, vazhdoi ai, duke shtuar më vonë se ai “nuk ishte i çmendur” që ajo nuk mund ta “duronte dhe të shikonte nga ana tjetër”.

Reklama

“Megjithatë, unë e dua atë. Kjo është shoqja ime më e mirë, nëna e djalit tim. Unë e dua [Sebastian], edhe djalin tim. Por…më pëlqejnë femrat”, tha ai.

Reklama

“Në fund, nuk mendoj se askush mund të jetë i lumtur apo i suksesshëm nëse nuk je vërtet vetvetja, pavarësisht nëse të tjerët e kuptojnë apo të fajësojnë… Thjesht jam ai që jam dhe nuk është ashtu si ajo dëshiron të jetë”, kishte deklaruar ai.

“E di se mund të ndaloj [tradhtinë]”, vazhdoi ai. “Unë mund t’i jap asaj gjashtë muaj të mirë, të fortë dhe thjesht të pëlqej, ta privoj veten nga natyra ime e vërtetë për aq kohë sa mund ta duroj, por nuk dua të jetoj ashtu”.

Reklama

Amber kishte thënë më parë në vitin 2019 se Edwards erdhi ‘në jetën e saj në një kohë kur ishte e lodhur nga narcisizmi, mashtrimi dhe abuzimi që ka duruar gjatë viteve nga marrëdhëniet e saj të mëparshme’.

Reklama

Marrëdhënia e dukshme e Edwardsit me modelen dhe personazhin televiziv Amber Rose përfundoi një vit më parë pasi ajo akuzoi Alexandrin se kishte tradhtuar me 12 gra, gjë që ai e pranoi.

Ata kanë një djalë trevjeçar, Slash, i cili lindi në vitin 2019.

Martesa e fundit e Cherit ishte me muzikantin Greg Allman nga viti 1975 deri në vitin 1979, dhe të dy kanë djalin e tyre: Elijah Blue Allman. Martesa e saj e parë ishte me Sonny Bono nga viti 1964 deri në divorcin e tyre në vitin 1975. Ata kanë gjithashtu një djalë të quajtur Chaz Bono.

Reklama

Në fillim të javës së kaluar, reperi dhe producenti muzikor Tyga i bëri një vizitë të shkurtër yllit të “Burlesque” në shtëpinë e saj në Malibu, por arsyeja e saktë e vizitës nuk dihet.

Reklama

Më vonë në mbrëmje, Cher dhe Alexander u panë në pjesën e pasme të veturës së tyre në pritje së bashku për t’u nisur për në destinacionin e tyre të ardhshëm.

Edwards u fotografua duke i dhuruar në mënyrë të këndshme një puthje në dorën e ikonës së muzikës ndërsa vetura filloi të largohej gjatë natës.

Cher ka thënë më herët se shoqërohet me burra më të rinj – pasi u takua me Ron Zimmerman, i cili është 12 vjet më i ri se ajo, Tom Cruise, kur ai ishte 23 vjeç dhe ajo ishte 38, dhe Richie Sambora e Bon Jovi, i cili është 13 vjet më i ri se ajo.

Reklama

Diferenca e moshës midis Cher dhe Alexander Edwards mund të jetë më e madhja e marrëdhënieve të saj – me 40 vite të tëra mes të dyve.

Reklama

Nuk dihet saktësisht se si Alexander dhe Cher u njohën – dhe sa kohë mund të kenë qenë në lidhje. /Telegrafi/