LAJMI I FUNDIT:

Cher dhe Meryl Streep shkëmbejnë puthje në buzë

Cher dhe Meryl Streep shkëmbejnë puthje në buzë

Këngëtarja Cher dhe aktorja hollivudiane, Meryl Streep kanë vulosur miqësinë e tyre pas një bashkëpunimi artistik.

Dyshja e famshme kanë qenë në premierën e filmit të ri që është shfaqur në Londër, ” Mamma Mia! Here We Go Again”.


Ato gjatë fotografimit në qilimin e kuq kanë shkëmbyer puthje, e cila gjë ka bërë xhiron e botës.

Aktoret dukeshin rrezatuese dhe shumë seksi, teksa ecnin në tapetin e kuq për prezantimin e kapitullit të dytë të filmit, që fillimisht doli në vitin 2008.

Puthja duket se ka kurorëzuar bashkëpunimin mes këtyre dyja artisteve që vazhdon mbi tre dekada të kinematografisë.

Të hënën, Cher i tha PEOPLE se ajo ishte e lumtur të luante nënën e Streep në vazhdim – edhe pse ajo është vetëm tre vjet më e vjetër se vajza e saj në ekran.

“Kjo nuk bën dallim”, tha Cher, e cili nuk u shfaq në ekranin e madh në shtatë vjetët e fundit.

Ndryshe, aktorët të tjerë që shfaqen në film janë edhe Amanda Seyfried, Lily James dhe Christine Baranski. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Fejohet vajza e Bekim Jasharit, bashkë me të fejuarin vizituan varret e Hamëz dhe Feride Jasharit

Fejohet vajza e Bekim Jasharit, bashkë me të fejuarin vizituan varret e Hamëz dhe Feride Jasharit

Magazina
“Më ngacmonte, u josha” – Meri Shehu zbulon se kush flirtoi me të në BBVA

“Më ngacmonte, u josha” – Meri Shehu zbulon se kush flirtoi me të në BBVA

Magazina
Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

Magazina
Time: Dua Lipa në listën e 100 njerëzve më me ndikim në botë të vitit 2024

Time: Dua Lipa në listën e 100 njerëzve më me ndikim në botë të vitit 2024

Magazina
Rita Ora shfaqet plot shkëlqim, në fotografitë e fundit në Australi

Rita Ora shfaqet plot shkëlqim, në fotografitë e fundit në Australi

Magazina
“A janë ende bashkë Argjira dhe Graciano?” – Reagon nëna e balerinit

“A janë ende bashkë Argjira dhe Graciano?” – Reagon nëna e balerinit

Magazina
Kalo në kategori