LAJMI I FUNDIT:

Çfarë po ndodh? Mbappe shihet në Barcelonë duke nënshkruar autografe për tifozët

Çfarë po ndodh? Mbappe shihet në Barcelonë duke nënshkruar autografe për tifozët

Ylli i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe, është i diskutuar në botën e futbollit për shkak të një lëvizjeje të shumëpritur te Real Madridi që duket se është punë e kryer, por ai e ka kaluar këtë javë në Barcelonë.

Sulmuesi francez thuhet se kishte dy ditë pushime, të cilat i kaloi në Kataluni me bashkëlojtarin e tij Achraf Hakimi, duke shtuar edhe më shumë thashethemet për të ardhmen.


Sipas gazetës Mundo Deportivo, Mbappe u pa në Restaurante Botafumeiro, një vend luksoz ku drejtori sportiv i Barcelonës Deco është parë duke kryer biznes javët e fundit.

Ndërkohë gazeta Sport siguron se ai është parë duke shijuar një pjesë të jetës së natës në kryeqytetin katalunas gjatë dy mbrëmjeve të mëparshme.

Ajo që nuk ka dyshim është se Mbappe u pa në aeroport të mërkurën duke marrë lejen nga Barcelona, ​​teksa po përgatitej të fluturonte për në Francë.

Ai u pa duke nënshkruar autografe për fansat, por nuk pranoi t’u përgjigjej pyetjeve për të ardhmen e tij.

Raportet e fundit nga Spanja dhe Franca sigurojnë se Mbappe ka rënë dakord të bashkohet me Los Blancos dhe ajo që mbetet është që të negociohen detaje të vogla, duke përfshirë të drejtat e imazhit dhe praninë e tij në Lojërat Olimpike të Parisit këtë verë. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Milani befason të gjithë me trajnerin i cili do ta zëvendësojë Piolin në stol

Milani befason të gjithë me trajnerin i cili do ta zëvendësojë Piolin në stol

Serie A
Dy gjigantë evropianë po luftojnë për shërbimet e Frenkie de Jong, Barcelona ul ndjeshëm çmimin e tij

Dy gjigantë evropianë po luftojnë për shërbimet e Frenkie de Jong, Barcelona ul ndjeshëm çmimin e tij

Liga e Kampionëve
Mbrëmje e madhe e

Mbrëmje e madhe e "Profi Box Gala": Uldedaj dhe Beljo në ring

Boks
Blerja e fundit e Kloppit tek Liverpooli po largohet nga klubi pas vetëm shtatë muajsh

Blerja e fundit e Kloppit tek Liverpooli po largohet nga klubi pas vetëm shtatë muajsh

Premier League
A e dini se për çfarë shërben gjysmërrethi në buzë të zonës së penalltisë? Këtu është rasti i vetëm në të cilin përdoret

A e dini se për çfarë shërben gjysmërrethi në buzë të zonës së penalltisë? Këtu është rasti i vetëm në të cilin përdoret

Ndërkombëtare
Real Madridi përshpejton negociatat për lojtarin i cili do ta zëvendësojë Nachon pas largimit

Real Madridi përshpejton negociatat për lojtarin i cili do ta zëvendësojë Nachon pas largimit

La Liga
Kalo në kategori