0Shares

Besiktas është në epërsi si mysafirë i Portos.

Skuadra turke pas 45 mintuave të para po avancon me rezultat 2-1 kundër portugezëve.

Por, goli i dytë i pësuar prej Iker Casillasit po bënë bujë të madhe pasi që ai përfundoi prapa portës së spanjollit pas një goditje të fuqishme të Cenk Tosunit.

Takimi është i vlefshëm për grupin G, ku gjenden Monaco dhe RB Leipzig. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)