LAJMI I FUNDIT:

Capital T stërvitet me luftëtarin e UFC-së, Ilir Latifin

Capital T stërvitet me luftëtarin e UFC-së, Ilir Latifin
Foto: Capital T/InstaStory

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, ka treguar gjithmonë se ka një miqësi shumë të mirë me luftëtarin e UFC-së, Ilir Latifi.

Reklama

Dyshja e mbështesin gjithmonë njëri-tjetrin në rrjetet sociale, duke uruar secili për sukseset e njëri-tjetrit në karrierat përkatëse.

Duket se afrimiteti mes tyre ka bërë që Kapo dhe Ilir edhe të ushtrojnë së bashku në palestër me njëri-tjetrin.

Ka qenë Capital T, ai i cili ka publikuar së fundmi në InstaStory një imazh të tij, ku shihet i djersitur në palestër, krahas sportistit shqiptar.

Foto: Capital T/InstaStory

“Dy vëllezër në ushtrime”, ka shkruar reperi nga Prishtina në mbishkrimin e kësaj fotografie.

Capital T përndryshe është në promovim e sipër të albumit të tij më të ri “Skulpturë”, i cili është pritur mirë nga fansat. /Telegrafi/

View this post on Instagram

1 Korrik • SKULPTURË • PART 1

A post shared by Capital T (@truekapo) on Jun 29, 2020 at 5:05am PDT

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Kalo në kategori