LAJMI I FUNDIT:

Capital T ndan një video nga atmosfera në Hamburg – në sfond dëgjohet kënga e tij “Albania”

Capital T ndan një video nga atmosfera në Hamburg – në sfond dëgjohet kënga e tij “Albania”

Rap-artisti i njohur, Capital T, pak para Euro 2024 ka publikuar një projekt të ri të titulluar “Albania”.

Kjo njëherësh është kënga zyrtare e Shqipërisë për në Kampionat Evropian.

Kënga u lëshua në stadiumin e Hamburgut, në lojën e Shqipërisë me Kroacinë.


Foto: Screenshot/Instagram

Ka qenë vet Kapo që ka ndarë një video nga atmosfera që është krijuar në stadium.

LIVE: Shqipëri-Kroaci, fillon ndeshja
Lexo po ashtu LIVE: Shqipëri-Kroaci, fillon ndeshja

“Atmosferë fantastike në Hamburg. Përjetësisht me ty, Shqipëri”, ka shkruar ai.

Foto: Screenshot/Instagram

Të dy kombëtaret e kanë këtë ndeshje thuajse vendimtare për fatin e tyre dhe duan të marrin pikët e para në Kampionatin Evropian.

Ndeshja e dytë në kuadër të Grupit B është duke u zhvilluar në “Volksparkstadion” të Hamburgut. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Capital T (@truekapo)

Në trend Magazina

Më shumë
Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez tregojnë fleksibilitetin e tyre në një video tërheqëse

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Adidas fshin Bella Hadid nga reklama për atletet retro, të dizajnuara për herë të parë për Olimpiadën e vitit 1972, ku terroristët vranë 11 izraelitë

Magazina
Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Me një shqipe të rrjedhshme, Bebe Rexha iu drejtohet shqiptarëve të Kosovës: Jam shumë e lumtur që po vij në Prishtinë

Magazina
Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Era Istrefi sjell këngën e shumëpritur “Heat”

Magazina
Kalo në kategori