Këngëtari i njohur kanadez, Justin Bieber, ka qenë në qendër të vëmendjes në këngën e re “Popstar”.

Ky projekt muzikor u publikua disa orë më parë, që erdhi si bashkëpunim në mes të Drake dhe DJ Khaled, shkruan Mirror.

Por, ajo çka tërhoqi vëmendjen e fansave, ishte teksti i Drake, në të cilën ai e përmendte ish-të dashurën e Justin, Selena Gomez.

(Foto: Mirror)

Në momentin kur ai e përmendi këngëtaren, në klipin e këngës u shfaq Justin, buzët e të cilët sinkronizoheshin për Gomez.

Justin Bieber, Drake dhe DJ Khaled lansojnë këngën “Popstar” Justin Bieber, Drake dhe DJ Khaled lansojnë këngën “Popstar”

Justin dhe Selena kishin qenë në lidhje që në vitin 2010, ndërsa u ndanë në mënyrë paqësore në vitin 2015.

(Foto: Mirror)

Pjesa qesharake e klipit fillon me Drake dhe DJ Khaled, të cilët janë duke folur mes vete dhe duke kërkuar ndihmë për këngën, pasi qëndrojnë në shtete të ndryshme.

Që në minutat e parë të publikimit e deri më tani, “Popstar” ka arritur mbi gjashtë milionë klikime në platformën YouTube. /Telegrafi/