Ata konsiderohen si dy prej këngëtarëve më simpatik të estradës sonë muzikore.

Bëhet fjalë Butrint Imerin dhe Dhurata Dorën, të cilët kanë sjell vitin e kaluar këngë që u bën hite.

Por, duket se dyshja ka zgjedhur që këtë vit të bashkëpunojnë dhe të publikojnë një këngë të përbashkët.

Të gjitha lajmet rreth Butrint Imerit Të gjitha lajmet rreth Butrint Imerit

Këngëtari publikoi në llogarinë personale në Instagram një fotografi me Dhurata Dorën, por ku nuk bëri asnjë përshkrim.

Por, kjo ka bërë bujë te fansat e dy këngëtarëve duke shprehur dëshirën që dyshja të sjellin një duet.

Të gjitha lajmet rreth Dhurata Dorës Të gjitha lajmet rreth Dhurata Dorës

Mbetet të shihet në ditët në vijim të shohim se për çka bëhet fjalë dhe nëse do të kemi ndonjë këngë të re.

Ndryshe, Dhurata dhe Butrinti janë duke punuar ndaras në projektet e reja muzikore që do t’i sjellin gjatë këtij viti. /Telegrafi/

View this post on Instagram

🤷🏻‍♂️

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on Jan 2, 2019 at 9:59am PST