LAJMI I FUNDIT:

Buci kërkon të sqarohet me Santianën: Përse dole e mërzitur prej dhomës së rrëfimeve?

Buci kërkon të sqarohet me Santianën: Përse dole e mërzitur prej dhomës së rrëfimeve?
Foto: Screenshot/YouTube

Santiana Maloku dhe Ylli Dervishi tashmë janë distancuar nga njëri-tjetri.

Ndonëse ishin miq të mirë, ka qenë Buci së fundmi që u largua nga bukuroshja gjakovare për shkak se ia kërkoi e fejuara e tij, Verona.

Ata kanë bërë një bisedë, ku Buci kërkoi nga Santiana t’i tregonte se përse ishte e mërzitur kur doli nga dhoma e rrëfimeve.

Foto: Screenshot/YouTube

Pjesë nga biseda e tyre:

Santiana Maloku: Nuk duhet të tregohet se çfarë flitet në dhomën e rrëfimit, unë akoma jam e mërzitur. A po ki dëshirë të më shohësh të mërzitur.

Ylli Dervishi: Për çfarë je e mërzitur?.

Santiana Maloku: E di ti shumë mirë përse je mërzitur. Për çka të sqarohem, kur unë edhe ti kemi ndejt gjithë kohën së bashku se kemi qenë shokë. Ti je ai që ua ke hap gojën të gjithëve për me më sulmu mua.

Ylli Dervishi: Unë jam tradhtari?

Santiana Maloku: Unë jam viktima. Unë jam njeri që kur mësohem të rri me dikë, unë rri. Edhe unë jam mësuar të rri me ty se të kam konsideruar shok. Nuk jam unë si ti. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori