Së fundmi ajo ka fshirë llogarinë e saj në Instagram.

Reklama

Por kjo nuk e ka penguar Britney Spears të ndërveprojë me miliona fansat e saj, siç dëshmohet nga përmbajtja e re e shpërndarë në Twitter.

Të premten (26 gusht), ylli i popit postoi një imazh të saj duke pozuar me asgjë tjetër veçse një peshqir të bardhë të vendosur në prehër.

Disa orë më vonë ajo u rishfaq në një video teksa kishte veshur bikini të kuqe, në foto, flokët bionde të Britneyt i binin rreth fytyrës me balluke para, shkruan DailyMail.

Ajo i mbajti duart mbi gjoks, duke mbrojtur pjesët intime teksa njëra këmbë dilte jashtë kornizës dhe tjetrën e përkuli nga brenda.

Reklama

Britney filloi regjistrimin e veshur me një pallto të gjatë të bardhë me prerje të zezë përgjatë jakës.

Reklama

Një moment më vonë ajo e hoqi atë, duke zbuluar rrobën e saj të banjës, të cila tregonin fizikun e saj.

Ajo kishte një gjerdan me rruaza me një varëse guri të rrumbullakët, të gjelbër të vendosur rreth qafës dhe byzylykë të shumtë në kyçin e dorës.

Postimet në Twitter pasojnë publikimin e këngës së re të këngëtarit me Sir Elton John, një remix i këngës së tij klasike “Tiny Dancer”.

Kënga është quajtur |Hold Me Closer| dhe përzien hitin e tij të vitit 1971 me këngën e tij të vitit 1992 “The One”, si dhe pjesë të “Don’t Go Breaking My Heart” nga viti 1976.

Reklama

Pasi u publikua, Britney postoi në Twitter një video të filmuar në banjë, në të cilën ajo vinte me lojë një theks anglez dhe tha: ‘Përshëndetje, Sir Elton John, ne jemi numri një në 40 vende’.

Reklama
Britney Spears fshin Instagramin për herë të katërt teksa thotë se po ‘zgjedh lumturinë’ Britney Spears fshin Instagramin për herë të katërt teksa thotë se po ‘zgjedh lumturinë’

Videoja e saj erdhi ndërsa New York Daily News raportoi se Hold Me Closer ishte renditur në vendin e parë në iTunes në 40 vende brenda disa orëve nga publikimi i saj.

Sir Elton, 75 vjeç, tha se shpresonte se ky projekt do të ishte një hit, në mënyrë që të rivendoste besimin e Britney dhe ta frymëzonte atë që të vazhdonte të bënte muzikë. /Telegrafi/