LAJMI I FUNDIT:

Bradley Cooper dhe Irina Shayk kalojnë bashkë festën e Ditës së Falënderimeve mes pretendimeve se janë ribashkuar

Bradley Cooper dhe Irina Shayk kalojnë bashkë festën e Ditës së Falënderimeve mes pretendimeve se janë ribashkuar

Bradley Cooper dhe Irina Shayk u shtuan më shumë peshë thashethemeve se ata kanë rindezur romancën e tyre teksa kaluan Ditën e Falënderimeve së bashku me vajzën e tyre Lea.

Reklama

Aktori, 47 vjeç, dhe modelja, 36 vjeçe, ishin në rolin e prindit teksa po shkonin në shtëpi në New York për të festuar festat.

Irina mbajti krahët me Bradleyn në një shfaqje dashurie ndërsa ishte me veshje sportive të zeza të shoqëruara me këpucë.

Teksa, Bradley kishte veshur një bluzë sportive gri të shoqëruar me një kapele leshi festive me mbishkrimin ‘Love’ ndërsa bisedonte me Lean, e cila ishte e adhurueshme me një palë tuta rozë.

Bradley dhe Irina mirëpritën Lean në vitin 2017, por vetëm dy vjet më vonë ata i dhanë fund lidhjes së tyre romantike.

Në gusht, yjet bënë një pushim familjar dhe Irina ndau foto nga udhëtimi i tyre në Instagram.

Postimi ndezi thashethemet për një pajtim pasi fansat supozuan se dyshja ishin përsëri bashkë.

Më pas, ata filluan të shfaqen në publik në raste të ndryshme.

Megjithatë, as Cooper dhe as Shayk nuk kanë bërë një deklaratë publike për statusin e marrëdhënies së tyre.

Një burim i afërt me çiftin i tha People , ‘Irina është shumë e lumtur që kalon kohë me Bradley. Ajo e do shumë atë’.

“Irina pëlqen të shikojë Bradley-n me vajzën e tyre. Ai është një baba i mrekullueshëm, ajo do të donte që ata të ishin përsëri bashkë”, tha burimi për median. /Telegrafi/