LAJMI I FUNDIT:

Bojken Lako takohet me kryeministrin Albin Kurti

Bojken Lako takohet me kryeministrin Albin Kurti
Foto: Bojken Lako/Instagram

Bojken Lako është një prej këngëtarëve më të njohur të zhanrit ‘rock’ në mbarë trevat shqiptare.

Ai është takuar së fundmi me një nga personalitetet më të njohura aktuale në Kosovë, kryeministrin Albin Kurti.

Lako ka publikuar në rrjetin social Instgram një fotografi nga takimi me Kurtin, gjersa ka shfrytëzuar rastin që përmes kësaj fotografie t’i urojë ndjekësit e tij për 15 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Foto: Bojken Lako/Instagram

“Gëzuar 15 vjetorin e Pavarësisë Kosovë! Respekt e Falenderime Albin Kurti”, kanë qenë fjalët e Bojken Lakos në mbishkrimin e fotografisë.

Përndryshe, Bojkon Lako muaj më parë shërbeu si producent artistik i Festivalit të 61-të të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar.

Foto: Bojken Lako/Instagram

Ky festival shpalli fituese Elsa Lilën me këngën “Evita”, gjersa përfaqësues të Shqipërisë në ‘Eurovision 2023’ u zgjodhën Albina dhe Familja Kelmendi me këngën e tyre “Duje”. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Magazina
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Magazina
Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Magazina
Burri që gjuajti me telefon Bebe Rexhën gjatë koncertit të saj, mund t'i shpëtojë burgut pasi bëri 40 ditë shërbim në komunitet

Burri që gjuajti me telefon Bebe Rexhën gjatë koncertit të saj, mund t'i shpëtojë burgut pasi bëri 40 ditë shërbim në komunitet

Magazina
Kalo në kategori