LAJMI I FUNDIT:

Blleki dhe Erno publikojnë projektin e paralajmëruar “Sahara”

Blleki dhe Erno publikojnë projektin e paralajmëruar “Sahara”
Blleki dhe Erno (Foto: YouTube)

Artistët e njohur, Blleki dhe Erno, për një kohë të shkurtër kanë arritur të zënë vend në industrinë muzikore.

Që të dy janë pjesë e label-it PINT, prej të cilit edhe publikojnë projekte e bashkëpunime nga më të ndryshmet.

Në disa postime në rrjetin social Instagram, dyshja kanë bërë të ditur se kanë lansuar projektin e paralajmëruar.

“Sahara” titullohet kënga, për instrumentalin e së cilës ka punuar producenti K-Master, ndërsa tekstin e kanë shkruar vetë artistët.

Blleki dhe Erno së shpejti publikojnë këngën “Sahara”
Lexo po ashtu Blleki dhe Erno së shpejti publikojnë këngën “Sahara”

Të shfaqur nga një vend që i ngjason shkretëtirës, Blleki dhe Erno janë parë të veshur me plot stil, ku për një interpretim të tillë është përkujdesur Gent Films.

Së fundmi, artistët kanë sjellë edhe një duet tjetër, duke përfshirë në të edhe rep-artistët, Lluni dhe Semiautomatik. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Magazina
Rrëfeu për dhunën e ushtruar nga ish-bashkëshorti, Xhuli i del në mbrojtje Drenusha Latifit: Bravo për zërin dhe mesazhin që po shpërndan

Rrëfeu për dhunën e ushtruar nga ish-bashkëshorti, Xhuli i del në mbrojtje Drenusha Latifit: Bravo për zërin dhe mesazhin që po shpërndan

Magazina
Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Magazina
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Magazina
Naser Qeli njofton një projekt filmik - pjesë e tij do të jenë edhe disa ish-banorë të Big Brother VIP Kosova 2

Naser Qeli njofton një projekt filmik - pjesë e tij do të jenë edhe disa ish-banorë të Big Brother VIP Kosova 2

Magazina
Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Magazina
Kalo në kategori