LAJMI I FUNDIT:

Blero vazhdon të duket elegant dhe atraktiv në imazhet e fundit, përkundër viteve të moshës

Blero vazhdon të duket elegant dhe atraktiv në imazhet e fundit, përkundër viteve të moshës
Foto: Blero/Instagram

Këngëtari i njohur Blero vazhdon të habisë fansat dhe ndjekësit e tij me pamjen e tij të freskët dhe vitalitetin që shfaq edhe pasi ka hyrë në të 40-tat e tij.

Duke qëndruar gjithmonë në formë të shkëlqyer dhe duke u kujdesur për imazhin e tij, Blero shihet të mos i ndiejë vitet.

Në një postim të fundit në InstaStory, Blero ka ndarë një fotografi ku shfaqet në një ashensor, teksa poshtë mbishkrimit “Puno shumë, kënaqu dhe shkruaj histori” del në pah eleganca dhe shija e tij për stilin.


Foto: Blero/InstaStory

I veshur me një kostum që thekson elegancën e tij, Blero tregon se si të qëndrosh i përfshirë në trendet e modës dhe të kujdesesh për pamjen tuaj, pavarësisht moshës që ke.

Kjo publikim vjen vetëm pak ditë pasi ai publikoi këngën e tij të re “Për ty”, e cila tashmë po pritet me entuziazëm të madh nga publiku.

Kënga është përqafuar ngrohtësisht nga fansat, duke e vendosur atë sërish në qendër të vëmendjes së skenës muzikore shqiptare.

Vjetërsia duket të jetë vetëm një numër për Bleron, i cili me energjinë dhe pasionin e tij për muzikën, stilin dhe formën fizike, vazhdon të jetë një frymëzim për shumë të rinj dhe adhurues të tij.

Ai vërteton përsëri se suksesi dhe ndikimi nuk kanë asnjë afat skadence, dhe se përkushtimi dhe puna e vazhdueshme mund të çojë në krijimin e një legjende që do të mbetet e gjallë në historinë e muzikës. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Pasi erdhi në Kosovë, Dua Lipa u pa mbrëmë në një klub nate në Prishtinë

Pasi erdhi në Kosovë, Dua Lipa u pa mbrëmë në një klub nate në Prishtinë

Magazina
Ish-Miss Kosova i jep fund beqarisë – publikohen pamje nga ceremonia luksoze

Ish-Miss Kosova i jep fund beqarisë – publikohen pamje nga ceremonia luksoze

Magazina
Policia e angazhuar për

Policia e angazhuar për "Sunny Hill", njofton për ri-orientim të trafikut gjatë katër ditëve sa mbahet festivali

Magazina
Dua Lipa për festivalin Sunny Hill: Ka qenë ëndërr ta realizoj me familjen time në qytetin tim

Dua Lipa për festivalin Sunny Hill: Ka qenë ëndërr ta realizoj me familjen time në qytetin tim

Magazina
Pas ‘përplasjes’ së Artës dhe Bardhit, reagon ashpër Ana Kabashi

Pas ‘përplasjes’ së Artës dhe Bardhit, reagon ashpër Ana Kabashi

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Kalo në kategori