LAJMI I FUNDIT:

Blero: Ka të reja në jetën time private, nuk dua t’i përmend

Blero: Ka të reja në jetën time private, nuk dua t’i përmend
Blero (Foto: Screenshot/YouTube)

Blero Muharremi është komentuar tejet shumë për jetën private gjatë muajve të fundit.

Ai u përfol për të dashurën e tij të re, të cilën e përmendi mjaft shumë edhe sa ishte në Big Brother VIP Kosova 2.

Artisti shqiptar e tha shumë herë se është i lumtur që më në fund ka gjetur dashurinë.


Foto: Screenshot/YouTube

Ndonëse dyshimet shpesh shfaqen në rrjete sociale, ai tha se ka të reja në këtë drejtim.

“Ka gjëra të reja, por nuk kisha pasur dëshirë me i cek”, tha ai gjatë intervistës në Prive.

I njëjti theksoi: “Besoj që do të ma respektoni privatësinë sepse është shumë private”.

Sido që të jetë, pritet të shihet në vazhdim nëse është ndarë apo ka një plan tjetër në lidhje me këtë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli

"Mirë se vjen në Kosovë" - Bebe Rexha pritet nga presidentja Osmani

Magazina
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me futbollistin e njohur francez Benjamin Pavard

Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me futbollistin e njohur francez Benjamin Pavard

Magazina
Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Kalo në kategori