LAJMI I FUNDIT:

Bleona Qereti merr një përqafim të ngrohtë nga këngëtari i njohur bullgar Azis (Foto)

Bleona Qereti merr një përqafim të ngrohtë nga këngëtari i njohur bullgar Azis (Foto)

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti këto ditë është duke qëndruar në Sofie të Bullgarisë, për xhirimet e një filmi të ri hollivudian, në të cilin edhe ajo është pjesë e kastit të aktorëve.

Reklama

Përderisa ndodhet atje, Qereti ka pasur rastin të takohet edhe me disa prej fytyrave publike më të njohura të shtetit bullgar.

Bleona Qereti vazhdon karrierën si aktore, zgjedh kostumin për xhirimet e filmit të ri (Foto)
Lexo po ashtu Bleona Qereti vazhdon karrierën si aktore, zgjedh kostumin për xhirimet e filmit të ri (Foto)

Në një fotografi të publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram, Bleona shfaqet përkrah këngëtarit kontravers Azis, teksa merr një përqafim të ngrohtë prej tij.

Fotografinë e ka publikuar Azis fillimisht në llogarinë e tj zyrtare në Instagram, gjersa më pas Bleona e ka shpërndarë.

“Ylli i madh shqiptar Bleona”, shkruan Azis sipër imazhit të publikuar. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Nuk mund të besonte se po bëhet baba, Al Pacino kërkoi nga e dashura 29 vjeçare të bënte një test të atësisë

Magazina
Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Kate Hudson publikon fotografi e zhveshur në pjesën e sipërme, spikat komenti i vëllait të saj

Magazina
Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Magazina
Kalo në kategori