LAJMI I FUNDIT:

Blake Lively zbulon se është shtatzënë – aktorja në pritje të fëmijës së katërt me Ryan Reynolds

Blake Lively zbulon se është shtatzënë – aktorja në pritje të fëmijës së katërt me Ryan Reynolds

Aktorja amerikane, Blake Lively është shtatzënë me fëmijën e saj të katërt me bashkëshortin Ryan Reynolds.

Reklama

35-vjeçarja dha lajmin të enjten (15 shtator) kur mori pjesë në Samitin e 10-të Vjetor të Grave të Forbes Power në Jazz në Lincoln Center në qytetin e New Yorkut.

Ylli i filmave zbuloi barkun e rrumbullakosur me një mini fustan ari verbues që theksonte mesin e saj dhe i nxirrte në pah këmbët e saj të tonifikuara.

Blake dukej e emocionuar në tapetin e kuq të eventit të Forbes, teksa shihej e buzëqeshur dhe mbante barkun me duar, shkruan DailyMail.

Ylli i “Age Of Adeline’ kishte veshur një fustan shumë të shkurtër. Ajo shtoi një shall, një palë vathë ari dhe taka me platformë ngjyrë bezhë ​​‘Mary Jane’. Flokët e saj ishin të valëzuara ndërsa shtoi një rrip koke prej ari.

Për amësinë, aktorja kishte folur edhe në vitin 2020, ajo ka deklaruar se ishte shumë e lumtur që ishte nënë dhe tashmë rolet i përzgjedh me më shumë kujdes.

“Unë mendoj se me të vërtetë duhet ta dua atë rol, sepse thjesht jam e fiksuar pas fëmijëve të mi”, shpjegoi Lively kur u pyet se si i zgjedh rolet e saj gjatë një bisede me Harper’s Bazaar.

Ndërkohë, partneri i saj, aktori Ryan Reynolds së fundmi tregoi për vendimin e tij për t’u larguar pak nga aktrimi për t’u fokusuar në atësinë.

“Gjëja më e madhe për mua, dhe e di që ju keni edhe fëmijë, është se nuk dua ta humbas këtë kohë larg fëmijëve të mi. Kur jam duke xhiruar një film, shpesh jam në Evropë, jam larg, ka orë tepër të gjata, është konstante, një lloj kërkese për të qenë atje gjatë gjithë kohës, jo vetëm sepse jam duke performuar, por gjithashtu në përgjithësi jam duke prodhuar dhe shkruar për filmat e mi gjithashtu”, kishte deklaruar Ryan.

Blake nuk është parë shumë kohët e fundit këtë verë. Në fakt, ajo u pa për herë të fundit në New York gjatë qershorit.

Aktorja e “Gossip Girl” dhe ylli i “Deadpool” do të festojnë përvjetorin e dhjetë të martesës këtë shtator.

Blake dhe Ryan u takuan në fillim të vitit 2010 ndërsa punonin në filmin Green Lantern dhe filluan të takoheshin në tetor 2011. Ata u martuan në 2012.

Blake dhe Ryan tashmë kanë tre fëmijë së bashku: James, shtatë vjeç, Inez, pesë dhe Betty, dy. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e 'Elisabetta Franchi'

Magazina
Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Shtyhet nisja e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova

Magazina
Kanye West dhe gruaja e tij Bianca Censori

Kanye West dhe gruaja e tij Bianca Censori "tronditin" fansat me dukjen e tyre ekstravagante në mes të rrugës në Itali

Magazina
Kush është e dashura e re e Leonardo DiCaprios, Vittoria Ceretti?

Kush është e dashura e re e Leonardo DiCaprios, Vittoria Ceretti?

Magazina
Dua Lipa për pak rrëzohet në skenë, ngatërrohet me balonin gjigant dhe balerinat detyrohet t'i vijnë ndihmë

Dua Lipa për pak rrëzohet në skenë, ngatërrohet me balonin gjigant dhe balerinat detyrohet t'i vijnë ndihmë

Magazina
Nick Knowles dhe e fejuara e tij nxisin fansat drejt reagimeve me fotografinë e tyre provokuese

Nick Knowles dhe e fejuara e tij nxisin fansat drejt reagimeve me fotografinë e tyre provokuese

Magazina
Kalo në kategori