LAJMI I FUNDIT:

Bryan Reynolds

18 Artikuj

Me shitjen e dy lojtarëve, Roma dëshiron t’i balancojë librat ekonomik

Me shitjen e dy lojtarëve, Roma dëshiron t’i balancojë librat ekonomik

Serie A
Pronarët e Wrexham duan rikthimin e Gareth Bale nga pensionimi

Pronarët e Wrexham duan rikthimin e Gareth Bale nga pensionimi

Ligat tjera
Mes filmit dhe biznesit, Ryan Reynolds dhe Blake Lively dyfishojnë pasurinë e tyre milionëshe

Mes filmit dhe biznesit, Ryan Reynolds dhe Blake Lively dyfishojnë pasurinë e tyre milionëshe

Yjet
Pas lajmit për shtatzëninë, Blake Lively publikon fotografi me shpresën që gazetarët ta lënë të qetë

Pas lajmit për shtatzëninë, Blake Lively publikon fotografi me shpresën që gazetarët ta lënë të qetë

Yjet
Blake Lively zbulon se është shtatzënë – aktorja në pritje të fëmijës së katërt me Ryan Reynolds

Blake Lively zbulon se është shtatzënë – aktorja në pritje të fëmijës së katërt me Ryan Reynolds

Yjet
Mourinho me fshesë në dorë, ka larguar plot 20 futbollistë që nga ardhja e tij në Romë

Mourinho me fshesë në dorë, ka larguar plot 20 futbollistë që nga ardhja e tij në Romë

Serie A
Mourinho i lë sërish jashtë ‘të dëbuarit’, por e kthen Kumbullën

Mourinho i lë sërish jashtë ‘të dëbuarit’, por e kthen Kumbullën

Serie A
I dërgoi në tribunë pesë lojtarët e ekipit të parë, Mourinho tregon arsyen pse e bëri një gjë të tillë

I dërgoi në tribunë pesë lojtarët e ekipit të parë, Mourinho tregon arsyen pse e bëri një gjë të tillë

Serie A
Mediat në Itali zbulojnë prapaskenat, Mourinho i ofendoi rëndë lojtarët në zhveshtore pas humbjes turpëruese në Norvegji

Mediat në Itali zbulojnë prapaskenat, Mourinho i ofendoi rëndë lojtarët në zhveshtore pas humbjes turpëruese në Norvegji

Serie A
Humbja i dhemb shumë, Mourinho do t’i largojë pesë futbollistë nga Roma në janar

Humbja i dhemb shumë, Mourinho do t’i largojë pesë futbollistë nga Roma në janar

Serie A
Në nëntor lansohet “Red Notice” – filmi me ‘The Rock’, Gal Gadot e Ryan Reynolds

Në nëntor lansohet “Red Notice” – filmi me ‘The Rock’, Gal Gadot e Ryan Reynolds

TV / Film
Zyrtare: Bryan Reynolds nënshkruan për Romën

Zyrtare: Bryan Reynolds nënshkruan për Romën

Serie A
Reynolds ditën e fundit të afatit kalimtar zyrtarizohet te Roma

Reynolds ditën e fundit të afatit kalimtar zyrtarizohet te Roma

Serie A
Arrihet marrëveshja përfundimtare, Reynolds përfundon te Roma

Arrihet marrëveshja përfundimtare, Reynolds përfundon te Roma

Serie A
Një tjetër skuadër italiane do ta blejë amerikanin Reynolds dhe në verë pastaj do të duhet t’ia shes Juventusit

Një tjetër skuadër italiane do ta blejë amerikanin Reynolds dhe në verë pastaj do të duhet t’ia shes Juventusit

Serie A
Juventusi e mbyll marrëveshjen me Dallasin për Bryan Reynolds, lojtari pritet të huazohet në Serie A

Juventusi e mbyll marrëveshjen me Dallasin për Bryan Reynolds, lojtari pritet të huazohet në Serie A

Serie A
Juventus gjen marrëveshjen për transferimin e Reynolds

Juventus gjen marrëveshjen për transferimin e Reynolds

Serie A
Një tjetër sensacion pritet të arrijë në Evropë nga MLS, Juventus dhe Roma pas mbrojtësit amerikan

Një tjetër sensacion pritet të arrijë në Evropë nga MLS, Juventus dhe Roma pas mbrojtësit amerikan

Serie A