Aktorët Shannen Doherty dhe Jason Priestly, të njohur si binjakët e popullarizuar, Brenda dhe Brandon Walsh, nga hit serialit televiziv “Beverly Hills 90210”, kanë publikuar fotografinë e parë pas plot 20 vitesh.

Ekipi i aktorëve të serialit të famshëm është ribashkuar për episodet e reja, ndërsa fansat mezi presin që t’i shohin protagonistët e tyre në situata të reja pas moshës së adoleshencës.

Të gjitha lajmet nga Shannen Doherty Të gjitha lajmet nga Shannen Doherty

Dhe për t’ua shkurtuar paksa pritjen fansave të tyre, Shannen e ka publikuar një fotografi të përbashkët me Jason në profilin e saj në Instagram.

“Thjesht ashtu, binjakët janë rikthyer”, ka shkruar aktorja hollivudiane në përshkrimin e fotografisë.

View this post on Instagram

And just like that, the twins are back.

A post shared by ShannenDoherty (@theshando) on Jun 26, 2019 at 8:23pm PDT

Krahas tyre, në vazhdimet e reja do të kthehen edhe yjet tjera nga seriali, si Jennie Garth, Ian Ziering, Tori Spelling, Brian Austin Green e Gabrielle Carteris.

Nga protagonistët kryesorë do të mungojë vetëm Luke Perry, i cili ndërroi jetë si pasojë e goditjes në tru. /Telegrafi/