Arta Elezaj vazhdon të tërheqë interesimin e ndjekësve në rrjetet sociale përmes imazheve që i shpërndan.

E njohur për linjat e mrekullueshme trupore, ajo ndiqet nga më shumë se 230 mijë fansa në Instagram.

Publikimet e saja priten me entuziazëm nga ndjekësit dhe grumbullojnë dhjetëra mijëra pëlqime.

(Foto: Instagram/artaelezaj)

Gjatë të dielës, Arta e ka publikuar një fotografi nga pishinë, në të cilën ka pozuar me bikini.

‘A jeni edhe për pakëz bakllavë?’ – Arta Elezaj me pozë tërheqëse ‘A jeni edhe për pakëz bakllavë?’ – Arta Elezaj me pozë tërheqëse

Bikinit e saj janë me print tigri dhe pikërisht ky është simboli që e ka vënë bukuroshja në postimin e saj. /Telegrafi/