LAJMI I FUNDIT:

“Bie” Yahoo Mail, miliona përdorues nga e mbarë bota nuk po mund të qasen në aplikacion

“Bie” Yahoo Mail, miliona përdorues nga e mbarë bota nuk po mund të qasen në aplikacion

Është një prej e-mailëve më të përdorur në botë, për të cilin përdoruesit në mbarë botën po ankohen se nuk po mund të qasen.

Bëhet fjalë për Yahoo Mail i cili me gjasë “ka rënë”, transmeton Telegrafi.


Sipas Down Detector, problemet fillimisht u raportuan mbrëmë pasdite dhe kanë vazhduar edhe sot nga mëngjesi.

Miliona njerëz në mbarë botën thonë se nuk po mund të qasen në të përmes aplikacioni Yahoo Mail.

Nga Yahoo kanë bërë të ditur në X se disa përdorues mund të kenë probleme me aplikacionin e Yahoo Mail.

“Jemi duke hetuar dhe do t’ju mbajmë të informuar”, duke mos dhënë informacione shtesë se për çfarë problemi bëhet fjalë. /Telegrafi/

Në trend Teknologji

Më shumë
Apple bëri të mundur që përdoruesit të shkarkojnë aplikacione nga faqet e internetit

Apple bëri të mundur që përdoruesit të shkarkojnë aplikacione nga faqet e internetit

Teknologji
Logitech po përgatit një mi

Logitech po përgatit një mi "të zgjuar": Ju ndihmon të shkruani email ose të modifikoni tekstet - sa do të kushtojë

Teknologji
“Edhe unë mund të humbas punën time”, thotë Bill Gates – teksa flet për të ardhmen e Inteligjencës Artificiale

“Edhe unë mund të humbas punën time”, thotë Bill Gates – teksa flet për të ardhmen e Inteligjencës Artificiale

Teknologji
Microsoft do të investojë 1.5 miliard dollarë në grupin G42 të Inteligjencës Artificiale të Abu Dhabit

Microsoft do të investojë 1.5 miliard dollarë në grupin G42 të Inteligjencës Artificiale të Abu Dhabit

Teknologji
HMD prezantoi telefonat celularë Nokia 6310, 5310 dhe 230

HMD prezantoi telefonat celularë Nokia 6310, 5310 dhe 230

Teknologji
Android e kalon Nokian!

Android e kalon Nokian!

Teknologji
Kalo në kategori