LAJMI I FUNDIT:

Beyonce dhe Jay-Z fotografohen në brigjet e Kroacisë me jahtin e tyre super luksoz

Beyonce dhe Jay-Z fotografohen në brigjet e Kroacisë me jahtin e tyre super luksoz

Beyonce dhe Jay-Z u panë në një bisedë të thellë gjatë pushimeve në brigjet e Kroacisë të hënën.

Reklama

Këngëtarja 40-vjeçare dhe bashkëshorti i saj 52-vjeçar u panë duke ngrënë ulur në kuvertën e sipërme të mega jahtit të quajtur ‘Faith’ ndërsa shikonin pamjet piktoreske të oqeanit gjatë kohës që ishin në bord.

Çiftit të lumtur që janë të lidhur prej gati dy dekadash, kishin me vete tre fëmijët e tyre të vegjël: Blue Ivy, 10 vjeç dhe binjakët Rumi dhe Sir, pesë vjeç, shkruan DailyMail.

Dyshja u ulën përballë njëri-tjetrit teksa atyre më vonë iu bashkua vajza e tyre e madhe Blue Ivy, 10 vjeç, në kuvertë.

Beyonce detyrohet të ndryshojë tekstin e një prej këngëve të albumit të ri, për shkak të gjuhës fyese që përdori
Lexo po ashtu Beyonce detyrohet të ndryshojë tekstin e një prej këngëve të albumit të ri, për shkak të gjuhës fyese që përdori

Duke u siguruar që nevojat e tyre ishin plotësuar, ata u pritën nga disa anëtarë të ekipit në bordin e kryqëzorit të madh ndërsa shijonin një vakt ulur.

Më vonë gjatë ditës, Beyonce u pa duke shijuar pak kohë vetëm teksa ishte ulur në një nga shezlonët luksoz të anijes.

Ylli i hitit “Single Ladies” i mbajti flokët e saj të mrekullueshëm ngjyrë kafe të artë të lidhur në një bisht të lartë në stilin ‘pony’ dhe kishte vendosur një palë syze dielli.

Ndërkohë, miliarderi Jay-Z u pa gjithashtu duke kaluar pak kohë i vetëm, pasi dukej i zënë duke u kujdesur për telefonin e tij celular, ndërsa kishte një pamje krejt të bardhë.

Truproja e çiftit Julius de Boer ishte gjithashtu në kuvertë duke u siguruar që pushimet e familjes të kalonin pa probleme.

Duke u kthyer pas pasdites me diell, dadot e çiftit u afruan me binjakët Rumi dhe Zotëri, pesë vjeç, teksa po shijonin pak kohë argëtuese në bordin e pishinës së anijeve, ndërsa mamaja krenare Beyonce shikonte.

Ndërkohë, Beyonce ka publikuar së fundmi albumin e saj të fundit, “Renaissance”.

Është albumi i saj i shtatë në karrierë, i pari që nga albumi i saj i suksesshëm i vitit 2016, “Lemonade”.

Është gjithashtu i pari i një serie trilogjike të albumeve.

“Renaissance” debutoi në vendin e parë në top-listën e albumeve Billboard 200, duke shënuar javën me shitjet më të mëdha në muzikë nga një artiste femër këtë vit dhe të dytën më të shitur të vitit.

Albumi “Renaissance” shiti 332,000 njësi ekuivalente albumesh gjatë javës deri më 4 gusht, raportoi Billboard, duke cituar statistikat nga “Luminate”.

Albumi po merr gjithashtu vlerësime të mira, pasi ka 92 për qind vlerësim pozitiv në “Metascore”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Me fotografi provokuese nga pushimet, Enca thotë se ka rënë në dashuri me shokun e saj më të mirë

Me fotografi provokuese nga pushimet, Enca thotë se ka rënë në dashuri me shokun e saj më të mirë

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 2, Arbana Osmani shijon pushimet në Santorini

Magazina
Fitoi çmimet për ‘aktoren’ dhe ‘aktorin’ më të mirë - si arriti ta thyejë kategorinë gjinore të festivaleve “Virgjëresha Shqiptare”, Rinë Krasniqi?

Fitoi çmimet për ‘aktoren’ dhe ‘aktorin’ më të mirë - si arriti ta thyejë kategorinë gjinore të festivaleve “Virgjëresha Shqiptare”, Rinë Krasniqi?

Butrint Avdyli
Bebe Rexha tregon barkun e shëndoshur: Jam në epokën time të shtimit në peshë dhe çfarë?

Bebe Rexha tregon barkun e shëndoshur: Jam në epokën time të shtimit në peshë dhe çfarë?

Magazina
Kalo në kategori