0Shares

Besa ka shënuar fitore të rëndësishme në Superligën e Kosovës në futboll.

Pejanët triumfuan para shikuesve të vetë kundër Flamurtarit me rezultat 2-0.

Dy golat për bardhekuqtë i shënoi lojtari më në formë i ndeshjes Fetim Kasapi.

Pas kësaj fitoreje, Besa zë vendin e katërt, ndërsa Flamurtari zbret për një pozitë dhe renditet në fund të tabelës së ligës elitare kosovare. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)